Su geliyor olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Kehribal tarafından oluşturulan Su geliyor olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Su geliyor olabilir mi
Konbuyu başlatan Kehribal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kehribal

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
Sızıntı şeklinde su geliyor kokusuz sancı gelir mi yoksa gideyim mi strese girdimmm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sızıntı şeklinde su geliyor kokusuz sancı gelir mi yoksa gideyim mi strese girdimmm
Kese üst taraflardan bi yerden yırtılmışsa su sızıntı şeklinde geliyor olabilir. Kaç haftalıksınız bilmiyorum ama riske atmayın Dr görünün bebeğin enfeksiyon kapma olasılığı var.

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben 37 haftanın başında sızıntı şeklinde geldi sonra çoğaldı suyum sancım sadece hafif bir adet sancısı gibi vardı ama bebeğime birşey olur diye gittim 12 saat sonra kucağıma aldım haftanız doğuma yakınsa bence ihmal etmeyin

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
Kese üst taraflardan bi yerden yırtılmışsa su sızıntı şeklinde geliyor olabilir. Kaç haftalıksınız bilmiyorum ama riske atmayın Dr görünün bebeğin enfeksiyon kapma olasılığı var.
Yumuşama var şuanda gelmeye devam ediyor ama su değilmiş galiba nişan geldi şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 37 haftanın başında sızıntı şeklinde geldi sonra çoğaldı suyum sancım sadece hafif bir adet sancısı gibi vardı ama bebeğime birşey olur diye gittim 12 saat sonra kucağıma aldım haftanız doğuma yakınsa bence ihmal etmeyin
Allah analı babalı büyütsün inşallah 40+1 şuanda

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yumuşama var şuanda gelmeye devam ediyor ama su değilmiş galiba nişan geldi şimdi

Canım çok sevindim inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun dualarım seninle 🙏💐

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canım doğumun yakın bence nişan saatler içinde ya da bir hafta içerisinde doğum gerçekleşebilir. Evde sancını bekle şiddeti artinca git derdim Ama senin suyun da geliyo anladığım kadarıyla risk alma bebek de strese girmesin.

Tüm sayfalar yüklendi.