Su icmiyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Sibelhasan0909 tarafından oluşturulan Su icmiyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Su icmiyo
Konbuyu başlatan Sibelhasan0909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
1 yaşında kızım hiç su sevmiyo icmiyo zorla kaşıkla bardakla su damlatmayan biberon aldım ondanda hayır yok yemek yiyor su falan hiç napcam bilmiom 6 aydan itibaren başlamıştım vermeye ama yok sevmedi sevmio
Katılıyorum benim kızımda 6 aylık olacak suyu hiç hiç sevmiyor geri çıkartıyor neyle denesem de bazen içiyor binde bir ama içmesi lazım emiyor ama içmesi lazım yine de bu aydan sonra da mutlaka içmesi lazım inşallah sever ne bileyim ay ne değişik dertler

Sibelhasan0909

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum benim kızımda 6 aylık olacak suyu hiç hiç sevmiyor geri çıkartıyor neyle denesem de bazen içiyor binde bir ama içmesi lazım emiyor ama içmesi lazım yine de bu aydan sonra da mutlaka içmesi lazım inşallah sever ne bileyim ay ne değişik dertlecici

Katılıyorum benim kızımda 6 aylık olacak suyu hiç hiç sevmiyor geri çıkartıyor neyle denesem de bazen içiyor binde bir ama içmesi lazım emiyor ama içmesi lazım yine de bu aydan sonra da mutlaka içmesi lazım inşallah sever ne bileyim ay ne değişik dertler
Ozaman başka mama kullan demek tadı sevmiyo ben Bebelac Kullanıyorum bazialrida elvovia oneriyoo onu deneyin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
1 yaşında kızım hiç su sevmiyo icmiyo zorla kaşıkla bardakla su damlatmayan biberon aldım ondanda hayır yok yemek yiyor su falan hiç napcam bilmiom 6 aydan itibaren başlamıştım vermeye ama yok sevmedi sevmio
Allah Allah kuzum bence şey yap bardağa suyu koy önğne bırak eli ile oynasın oynadıkça sıyu sevmeye başlar öyle öyle alışır suya

Sibelhasan0909

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar