Su

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Su başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 19 haftalık gebeyim pazartesi günü detaylı ultroson var biraz heyecanda var tabi çok su tüketen birisi değilim malesef su içemiyorum diye su azlığı olma ihtimali var mı bebekte yoksa başka bir şeye mi bağlı bu su azlığı ?

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 19 haftalık gebeyim pazartesi günü detaylı ultroson var biraz heyecanda var tabi çok su tüketen birisi değilim malesef su içemiyorum diye su azlığı olma ihtimali var mı bebekte yoksa başka bir şeye mi bağlı bu su azlığı ?
Şu içmeyle bebeqin sıvısının bi alakası yok canım.. Ama tabiki vücüdunun da susuz kalması kötü bol su içmen qerek.

Büşra Birkon

Kayıtlı Üye
rank
Bende su içemiyorum midem bulanıyor 2.bardaktan sonra. Bizde 19 haftadayız ama bebeğin sıvısında hiç bir problem yaşamadık. Sadece idrarda iltihaplanma oluyor. Onu da karpuz yiyerek çözdüm 🙏🏻 şuan hiçbir problem yok çok şükür. Eminim sende de bir problem yaratmaz 🙏🏻

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Onunla alakası yok canım bebeğin sıvısının. Ama bol su tüketmen gerekiyor vücudun susuz kalmamalı heleki bu sıcaklarda en az 2 3 litre içmen gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar