Su

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Su başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba!
Bebekleriniz kac aydan Sonra su verdiniz Anneler
Doğduğu andan itibaren veriyorum doktorum da demişti zaten her insan gibi bebeklerde ihtiyaç duyar suya hele ki yaz bebekleri. Oğlumda da verdim hiç bi sorn yaşamadm şimdi ki hamileliğimde de vericem kasımda doğucak olmasına rağmen. Sudan zarar gelmez kimseye

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba!
Bebekleriniz kac aydan Sonra su verdiniz Anneler
bebeğim 5 aylık 3aydır su veriyorum çünkü havalar çok sıcak doktora götürdüm bi ara çişi inanılmaz sarıydı doktor çocuğun susuz kalmış bende veriyorum dedim nkdr veriyosun die sordu bende 3 4 çay kaşığı dedim yetersiz gün içinde yarım çay bardağından fazla ver hava çok sıcak susuz kalıypr dedi verdim bende hergün hemde ve gerçekten düzeldi çocuğum demekki gatibim sususz kalmış hep

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benimde canim 3 dogum yaptim dogdugundan beri hep verdim bide sutumde yetmiyordu arada mamada veriyordu susardiye verdim hicde birsey olmadi tabi gine senin kararina kalmis

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler emdikten sonra ağızlarında bir mikhtar süt kalıyor ve ağzını içi beyaz olup ağrı yapıyor biraz su verince ağzı durulanıyor.
Bebekler emdikten sonra ağızlarında bir mikhtar süt kalıyor ve ağzını içi beyaz olup ağrı yapıyor biraz su verince ağzı durulanıyor.
Oğlumun agzina baktimda az önce damagi beyaz dişlerinin yeride sari 😐

Tüm sayfalar yüklendi.