Şubat anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Rüyam0644 tarafından oluşturulan Şubat anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 526 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Şubat anneleri
Konbuyu başlatan Rüyam0644
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Rüyam0644

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili annişler 6.5 haftalik hamileyim bir kizim var sukurler olsun birde ohlum olmasini iatiyorum ama Allah bilir hayirlisini erkek bebek belirtileri nasil olur cok heycanliyim cinsiyet konusunda

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba sevgili annişler 6.5 haftalik hamileyim bir kizim var sukurler olsun birde ohlum olmasini iatiyorum ama Allah bilir hayirlisini erkek bebek belirtileri nasil olur cok heycanliyim cinsiyet konusunda
Belirtiler bence batıl canim oğlumda ilk istedigim şey turşu suyuydu kiza hamileymisim bi dünya turşu yiyordum suyunu iciyordum öyle supelendim test yaptım hamile çıktım oglandada kizdada ilk yedigim şeyler ekşi baharatli 6 aydan sonra da tatlı şeyler oglanda bütün vucuttan kilo aldim yuzum cirkinlesti kizda sadece karnım var gören herkes erkek diyo ama kiz 🤷 allah gönlüne göre versin inşallah canım bende senin gibi kizmi erkekmi meraktan duramiyordum bi oğlum var şimdi kızım olucak nasipse 🥰 allahim seninde gönlünden geçeni hayırlısı ile versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar