Şubat Anneleri? 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Şubat Anneleri? 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 912 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şubat Anneleri? 😍
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasilsiniz bebiwler nasil..?
kimler şubat Anneleri nasil geciyor zaman benim icin hic zaman gecmiyor sanki tukendim artik gecmek bilmiyor wu gunler yahu)) dogumunuz ne zamana sezeryanmi normal dogumu ?

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
kimler şubat Anneleri nasil geciyor zaman benim icin hic zaman gecmiyor sanki tukendim artik gecmek bilmiyor wu gunler yahu)) dogumunuz ne zamana sezeryanmi normal dogumu ?
Canım zaman geçmiyor ewt biran önce doğum zamanı gelsin istiyorum geceleri uyuyamiyorum artık bebek maşallah çok hareketli kaburga batmasından yatamıyorum iyice daraldı yeri bebeğin canım normal de 22 Şubat olarak görünüyor doğum tarihi sezeryan olacağı için Şubatın ikinci haftası yani 7 ile 15 arası alır diye düşünüyorum ayın 10 da gidicem bakalım 35 haftalık oluyorum belki gün verir ☺senin nasıl gidiyor?

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
kimler şubat Anneleri nasil geciyor zaman benim icin hic zaman gecmiyor sanki tukendim artik gecmek bilmiyor wu gunler yahu)) dogumunuz ne zamana sezeryanmi normal dogumual

Al benden de o kadar gecmiyr bı turlu 30.gunu göremedim bnmde Şubat ta olacak Allah izin verirse ilk dogumum normaldi buda insllh normal olur. Sezeryan hiç istemiym ama bebeğim ters geliyr insllh döner diye dua edyrum🤲

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah benim üçüncü olacak hepsi de sezeryan mecburen Rabbimden hayırlısı inşallah canım allah bir avazda kurtulmayı nasip etsin inşallah son günler çok zor geçiyor bir de benim varisler var canım genital bölge de yürümekte çok zorlanıyorum artık ağrısı zaten başa bela bebek iyice büyüdükçe daha çok baskı uyguluyor

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah benim üçüncü olacak hepsi de sezeryan mecburen Rabbimden hayırlısı inşallah canım allah bir avazda kurtulmayı nasip etsin inşallah son günler çok zor geçiyor bir de benim varisler var canım genital bölge de yürümekte çok zorlanıyorum artık ağrısı zaten başa bela bebek iyice büyüdükçe daha çok baskı uyguluyor

İnşallah cnm Allah razı olsun bnm ilk gebeliğim çok rahattı bunda çok zorlanıyorum dedgin gbi genital bölgesi fena ağrıyor yürümek kalkmak zor oluyr yarın hayirlisyla 34 hafta olacam 15 Ocak ta da kontrolüm var insllh döner ozmna kadar

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah cnm Allah razı olsun bnm ilk gebeliğim çok rahattı bunda çok zorlanıyorum dedgin gbi genital bölgesi fena ağrıyor yürümek kalkmak zor oluyr yarın hayirlisyla 34 hafta olacam 15 Ocak ta da kontrolüm var insllh döner ozmna kadar
Bende bugün tam 33+0 oldum yani 34.haftaya yeni başlıyorum seninle aramızda 1 hafta var hadi hayırlısı bakalım

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum henüz doğumla ilgili konuşmadı ama benim de galiba şubat sonu olacak.. yatıp kalkarken karın ve kasık ağrısı çok oluyor bende onun dışında aşırı yorgunluk var nefes nefese kalma, çarpıntı... hamilelik de kolay değilmiş 🙂 senin nasıl gidiyor

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 9 şubat sezeryanım olucak 33+1 haftalık hamileyim senin aksine bende zamab çabuk keciyor😐

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaman geçmiyor ewt biran önce doğum zamanı gelsin istiyorum geceleri uyuyamiyorum artık bebek maşallah çok hareketli kaburga batmasından yatamıyorum iyice daraldı yeri bebeğin canım normal de 22 Şubat olarak görünüyor doğum tarihi sezeryan olacağı için Şubatın ikinci haftası yani 7 ile 15 arası alır diye düşünüyorum ayın 10 da gidicem bakalım 35 haftalık oluyorum belki gün verir ☺senin nasıl gidiyor?
Hadi ya canim hayirlisi olsun inwallah😍😍💋bizde 33+4olduk inwallah hayirlisiyla doktorum 12 wubata soyledi tebbi dogum olucak sezeryan istemedim bende geceleri uyuyunca cok zorluk cekiyorum hic rahat olamiyorum bi turlu saga sola cevrilemiyorum bele nefes nefese kaliyorum😣😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inwallah iyi olur canim sikma canini rabimden hayirlisi benim doktorum bakmiwdi bebeye bawdan geliyor dedi sen tebbi dogum yapa bilirsin hic sezeryana ihtiyacin yok dedi bakalim hayirlisi bizde şubatin oetalaridir 12...15 cekeceyini duwunuyorum

Doktorum henüz doğumla ilgili konuşmadı ama benim de galiba şubat sonu olacak.. yatıp kalkarken karın ve kasık ağrısı çok oluyor bende onun dışında aşırı yorgunluk var nefes nefese kalma, çarpıntı... hamilelik de kolay değilmiş 🙂 senin nasıl gidiyor
Evet canim hicc kolay deyil😥 cok zorlaniyorum bazen yorqunluk uyuyamamak cildirtiyor bazen beni hicneyden eseb hirs deliricem zamanda hic kecmiyor 😣😣

Benimde 9 şubat sezeryanım olucak 33+1 haftalık hamileyim senin aksine bende zamab çabuk keciyor😐
Hayirlisiyla al kucagina canim benim sag salim kavuw inwallah ilk hamilelyindir? Ilkdirse niye kesir etdirirsen ki?tebbi doguw olsunda ele

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar