Şubat Anneleri? 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Şubat Anneleri? 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 928 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şubat Anneleri? 😍
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 34+3deyiz uygulama 12 Şubat diyor ama normal olduğu için tâbi tam tarih ne olur bilemiyoruz. Gelişimi 3 hafta önde olduğu için kasıklarıma artık aşırı baskı yapiyor sagdan sola dönmek sıkıntı zamanda geçmiyor 😔

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasilsiniz bebiwler nasil..?
kimler şubat Anneleri nasil geciyor zaman benim icin hic zaman gecmiyor sanki tukendim artik gecmek bilmiyor wu gunler yahu)) dogumunuz ne zamana sezeryanmi normal dogumu ?
Bende 32 haftalık oldum 1 Mart diyor uygulama doktor da 23 Şubat'ta olabilir dedi ama içimden bir ses bende Şubat'ta dogurucam diyor bende normal yapicam hayırlısıyla

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 34+3deyiz uygulama 12 Şubat diyor ama normal olduğu için tâbi tam tarih ne olur bilemiyoruz. Gelişimi 3 hafta önde olduğu için kasıklarıma artık aşırı baskı yapiyor sagdan sola dönmek sıkıntı zamanda geçmiyor 😔
Inwallah iyi olur her wey canim hayirlisiylaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 32 haftalık oldum 1 Mart diyor uygulama doktor da 23 Şubat'ta olabilir dedi ama içimden bir ses bende Şubat'ta dogurucam diyor bende normal yapicam hayırlısıyla
Sag salim al kucagina canim inwallah🤲🏻😊

Tüm sayfalar yüklendi.