Sorum var Suda yuzmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Suda yuzmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 295 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suda yuzmek
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
3 aylık oldum suda yuzebiliyormuyuz kızlar önerilerinizi söylerseniz sevinirim gorumcem giremzsin sen suya rahimin genişler dedi
Doktorun aksini söylemediği takdirde gebelikte yüzmenin bir zararı yok canım bir nevi spor yapmış oluyorsun. Yalnız havuz enfeksiyon açısından riskli olur deniz açısından hiçbir sıkıntı yok

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3 aylık oldum suda yuzebiliyormuyuz kızlar önerilerinizi söylerseniz sevinirim gorumcem giremzsin sen suya rahimin genişler dedi
Görümcen yanlış bilgi vermiş aslında doğru ama bu rahim genişlemesi sıcsk suda olur sıcak su doğumu tetikler ve açılmaya neden olur sanırım oda yanlış biliyor ama deniz yada havuz sıkıntı yapmaz”havuzda sadece enfeksiyon riski denize göre biraz fazla “

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Havuz suyu zaten serindi suda baktimda

Vallaha abla çok teşekkür ederim olumlu yanıtın için merak etdimde birsey var acaba gorumcem niye bana öyle dedi
Havuz suyu için enfeksiyon riski var diyorlar ama fikrim yok iyi etmişsin gir kız amman herkes giriyor o bnce eskiden kalma görümcem 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar