Sudocrem pişik kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Sudocrem pişik kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Sudocrem pişik kremi
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sudocrem pişik kremini kendiniz için kullanan varmı doğum lekeleri ve sivilceleri geçirdigi söyleniyor kullanıp etkisini gören varmı merak ettim🤭
Ay kuzum bu kremi kendim bulsam bu kadar övemezdim, reklamını yapamazdım herhalde 😂 Bayılıyorum bu kreme daha doğum yapmadım o yüzden doğum lekelerinin üzerinde denemedim hiç. Ancak yanık izi, alerjiye dayalı olarak çıkan sivilceler, normal sivilceler ve yaralar/yara izleri üzerindeki etkisi müthiş bence denemeye değer. 😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay kuzum bu kremi kendim bulsam bu kadar övemezdim, reklamını yapamazdım herhalde 😂 Bayılıyorum bu kreme daha doğum yapmadım o yüzden doğum lekelerinin üzerinde denemedim hiç. Ancak yanık izi, alerjiye dayalı olarak çıkan sivilceler, normal sivilceler ve yaralar/yara izleri üzerindeki etkisi müthiş bence denemeye değer. 😁
Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum 🤭🤭bende alayım bari

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum 🤭🤭bende alayım bari
Al kuzum al, bence pişman olmazsın 😂 Valla bu kremi bulan adamdan Allah razı olsun. Yemek yaparken sakarımdır biraz hep yakarım biryerlerimi hep iz kalıyordu bir gün aklıma geldi dedim hemen şu kremi bir kulanıyim. Yanar yanmaz sürdüm hem alevini aldı hem iz bırakmadı 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Al kuzum al, bence pişman olmazsın 😂 Valla bu kremi bulan adamdan Allah razı olsun. Yemek yaparken sakarımdır biraz hep yakarım biryerlerimi hep iz kalıyordu bir gün aklıma geldi dedim hemen şu kremi bir kulanıyim. Yanar yanmaz sürdüm hem alevini aldı hem iz bırakmadı 😂
Teşekkür ederim kuzum ilk isim almak olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar