Sorum var Şükürler olsun hamileyim.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmü98 tarafından oluşturulan Şükürler olsun hamileyim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,608 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şükürler olsun hamileyim.
Konbuyu başlatan Ümmü98
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Mrba kızlar. Ben hamileyim.❣💕 2 günlük gecikmeden sonra kan testim deki beta değerim 309.74 çıktı doktorum tekrar gel demedi ama kadın doğuma yönlendirdi dış gebelik şüpesi olsa tekrar gel kanına bakalım derdi demi. Ve sizce kanı yarın mı vereyim ertesi günmü. Şimdiden teşekkürler canlarım.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mrba kızlar. Ben hamileyim.❣💕 2 günlük gecikmeden sonra kan testim deki beta değerim 309.74 çıktı doktorum tekrar gel demedi ama kadın doğuma yönlendirdi dış gebelik şüpesi olsa tekrar gel kanına bakalım derdi demi. Ve sizce kanı yarın mı vereyim ertesi günmü. Şimdiden teşekkürler canlarım.
Gözün aydın kuzum kanı bugün mü verdin 2 günde bir kan ver balım inşallah sağlıklaı bir gebelltir

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın kuzum kanı bugün mü verdin 2 günde bir kan ver balım inşallah sağlıklaı bir gebelltir
Çok twşwkkür ederimm kuzum Dün verdim canımm. Kanı yarın mı vereyüm yarından sonramı sence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canim. Insallh sağlıklı gebeliktir.
Aminn canımm sağolasın darısı tüm bebek bekleyenlere inşallah

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım kaç gün gecikti adetin

E

Elifmina

Guest
Bugün 3. Gün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağolasın cnm allah zarı olsun
Bende 8 gün geciktim normal şartlarda gecikmem olmaz test yaptm silik çizgi vardı 1 gün sonra yptm tekrar tek çizgi oldu ama halada hasta olmadım.ne gbi belirtiler yaşadın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 8 gün geciktim normal şartlarda gecikmem olmaz test yaptm silik çizgi vardı 1 gün sonra yptm tekrar tek çizgi oldu ama halada hasta olmadım.ne gbi belirtiler yaşadın
Kuzum sen bence kan testi ver en garantl o olur ve yanılma olmaz hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Tebrikler canım gözün aydın sağ salim dünyaya gelsin inşallah🙏

Tüm sayfalar yüklendi.