Suni sancı ile doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F2244 tarafından oluşturulan Suni sancı ile doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı ile doğum
Konbuyu başlatan F2244
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F2244

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 40 haftam doldu sancım yok suni sanci ile doğum yapan varmı ya çok stres oldum
Canım 2gün önce arkadasım 41haftasımda dogum etti halen yoktu acılma samco artık yatış edip öyle dogum etcektı ama arkadasım hep ayakta hiç durmadı ve 3 4 günde bol bol hurma yedi gece sancıları oldu sende dene yürü iş et evde ayakta rahim kolay açılsın hurma aldır Medine bak görürsün fayda.

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Canım 2gün önce arkadasım 41haftasımda dogum etti halen yoktu acılma samco artık yatış edip öyle dogum etcektı ama arkadasım hep ayakta hiç durmadı ve 3 4 günde bol bol hurma yedi gece sancıları oldu sende dene yürü iş et evde ayakta rahim kolay açılsın hurma aldır Medine bak görürsün fayda.
Canım hurmayı günde beş tane yiyorum ama yürüyemiyorum fazla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk doğum da bende suni sancı ile doğum yaptım normal doğuma göre daha zor allah yardımcınız olsun canım
Amin inşallah canım Allah razı olsun

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende suni sanciyla doqum yaptım akşam 7de werdiler 8de doqum hanye qittim 8.15 oqlusum doqdu ☺ ama benim 6 cm acilmam wardi ewde squat yaptım bolbol hali qirqirlar qibi pozisyonlrda durdum. 10cm olması için suni sancı wermslrdi rabbim bi awazda kurtarsin insaAllah kuşum 🤲 bol bol rabbi yesr wela tuasir rabbi temmin bin hayr diye dua edin zorlastrma rabbim kolaylastr kolaylık wer diye anlami. Çok kolay olmuştu doqumum sancı çekerken sürekli bunu okumustum we bi ıkınmada doqmustu kuzum bol bol okuyun tabi önce hareket edin acilmanz olsun İnsaAllah 🤍🌸🤲

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Bende suni sanciyla doqum yaptım akşam 7de werdiler 8de doqum hanye qittim 8.15 oqlusum doqdu ☺ ama benim 6 cm acilmam wardi ewde squat yaptım bolbol hali qirqirlar qibi pozisyonlrda durdum. 10cm olması için suni sancı wermslrdi rabbim bi awazda kurtarsin insaAllah kuşum 🤲 bol bol rabbi yesr wela tuasir rabbi temmin bin hayr diye dua edin zorlastrma rabbim kolaylastr kolaylık wer diye anlami. Çok kolay olmuştu doqumum sancı çekerken sürekli bunu okumustum we bi ıkınmada doqmustu kuzum bol bol okuyun tabi önce hareket edin acilmanz olsun İnsaAllah

Amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah benimde olur hemencecik ya

İlk çocuğum da bende suni sancı ile doğum yaptım normal doğuma göre biraz zor allah yardımcın olsun canm
Amin inşallah canım Allah razı olsun

Son düzenleme:

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 40 haftam doldu sancım yok suni sanci ile doğum yapan varmı ya çok stres oldum
Canım Allah kolaylık versin Rabbim bir an önce kurtarsın
Bende 22 gün oldu doğum yapalı bebeğin suyu az kalmıştı 40 haftalik dolmuştu sancım felanda yoktu
Suni sancı ile doğum yaptim...kendini hiç korkutma Canım yapacak bisey yok mecbur doğum olacak

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah kolaylık versin Rabbim bir an önce kurtarsın
Bende 22 gün oldu doğum yapalı bebeğin suyu az kalmıştı 40 haftalik dolmuştu sancım felanda yoktu
Suni sancı ile doğum yaptim...kendini hiç korkutma Canım yapacak bisey yok mecbur doğum olacak
Evet doğru diyorsunuz bi şekilde rabbimin izni ile olacak Allah yardımcımız olsun biz kadınların

Bı denge var arada suni sancı daha şiddetli ama daha çabuk oluyor normal sancı daha uzun ama suniye göre daha az
İnşallah benimde çabuk olur 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar