Suni sancı ile doğumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Esma yldzhn tarafından oluşturulan Suni sancı ile doğumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Suni sancı ile doğumm
Konbuyu başlatan Esma yldzhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Esma yldzhn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+1 olduk bugün kontrolden geldim bebeğim kanala girmemiş hala. Haftaya kadar girmezse doktorum suni sancı verip deneyelim dedi. Onunla da olmazsa sezeryan dedi. Deneyimli olanlar bilgilendirebilirler mi? Nasıl oluyor suni sancı çok acı hissediliyor mu? Ya da bu durumu yaşayıp daha sonra sezeryan olanlar var mı?

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 39+1 olduk bugün kontrolden geldim bebeğim kanala girmemiş hala. Haftaya kadar girmezse doktorum suni sancı verip deneyelim dedi. Onunla da olmazsa sezeryan dedi. Deneyimli olanlar bilgilendirebilirler mi? Nasıl oluyor suni sancı çok acı hissediliyor mu? Ya da bu durumu yaşayıp daha sonra sezeryan olanlar var mı?
Cnm benim ilk kızım da öyle oldu sancım hiç olmadı 41. Haftada suni sancı verdiler 10 saat suni sancı çektim sonuç sezeryana aldılar bebeğim sıkışmış kendi sancın olmazsa hiç suni sancı deneme derim direk sezeryan günü al yazık çekilecek acı değil ☺️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Cnm benim ilk kızım da öyle oldu sancım hiç olmadı 41. Haftada suni sancı verdiler 10 saat suni sancı çektim sonuç sezeryana aldılar bebeğim sıkışmış kendi sancın olmazsa hiç suni sancı deneme derim direk sezeryan günü al yazık çekilecek acı değil ☺️
İkisinide yaşamışsın canım 🙂

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Canim bnde ilk bebeğimi suni sancıyla doğurdum sadece norml agrinda sonlara doğru düşüyorsa ağrı süresi bunda başladığı andan beri kısa süreyle ağrın oluyor yani norml doğumda acilman cogaldiginda beş dakikaya bir fln düşer ama bunda başta öyle devam ediyor

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm suni sancı zormuş ben öyle duydum çoğu bayandan.. suni sancı ile açılma olmazsa son çare sezeryan alınırsin.. daha zamnin var cnm sen buaraalr harektli ol merdiven in cik iş yap oturma .. hurma ye sicak duş al ki rahmin açılsın

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda zamanı geldi geçiyordu doğmadı. Doktor suni sancı deneyelim olmazsa sezeryan dedi. Söylemesi basit ama yaşaması berbat. Açılman yoksa yada 2 cm falansa suni sancı verdirtme bence. Keşke ben eve gideyim sancı artarsa geleyim deseydim. Sabahtan akşama suni sancı çektim açılma artmadı dayanamadım sezeryan oldum. 2 ağrıyı da yaşadığım için mahvoldum..

Esma yldzhn

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda zamanı geldi geçiyordu doğmadı. Doktor suni sancı deneyelim olmazsa sezeryan dedi. Söylemesi basit ama yaşaması berbat. Açılman yoksa yada 2 cm falansa suni sancı verdirtme bence. Keşke ben eve gideyim sancı artarsa geleyim deseydim. Sabahtan akşama suni sancı çektim açılma artmadı dayanamadım sezeryan oldum. 2 ağrıyı da yaşadığım için mahvoldum..
Hiç yalancı sancım bile olmadı simdiye kadar. Bebek de doğum kanalına girmemiş. Açıkçası bende korkuyorum iki acıyı birden yaşamaktan

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende suni sancila doğum yaptım 4sat çektim ve doğurdum tavsiyem normal doğumdan yana canm benim inşallah bı avazda kucağına alırsın. Sezeryanin acisini cekicegine suni sancı çek normal olsun sonrasından çok rahat edersin cnm

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Benim de hic sancim olmadi 41 haftaya girince suni saci ile dogurdum 2saat icinde valla aci var ama yani bebek doguruyorsun sonucta ama baya yirtilma olusmus cok dikislerim vardi dogum sancisi gecti dikis agrilarini 2ay kadar cektim bir turlu gecmeti iyilesmesi de zor oldu ama suan hersey yolunda

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim ilk kızım da öyle oldu sancım hiç olmadı 41. Haftada suni sancı verdiler 10 saat suni sancı çektim sonuç sezeryana aldılar bebeğim sıkışmış kendi sancın olmazsa hiç suni sancı deneme derim direk sezeryan günü al yazık çekilecek acı değil
BEnim ilk çocuğumda ağrım vardı.suni sancı verdiler çabuk doğurdum.da şimdi yine normal doğum yapicam.nolcak bilemiyorum.Allah yardımcımız olsun.Doğum yaklaştı.Korkuyorum çok stresliyim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar