Suni sancı kızlar acil bakın

• Konbuyu başlatan Elif123
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif123 tarafından oluşturulan Suni sancı kızlar acil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 665 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı kızlar acil bakın
Konbuyu başlatan Elif123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal
E

Elif123

Guest
Kızlar bebek hareketsiz diye açılma yok ama doktor suni sancı ile doğuralım diyor pazartesi 38 haftalık olacak başına böyle bşy gelen var mı açılma olmadan suni sancıyla normal doğum olur mu

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek hareketsiz diye açılma yok ama doktor suni sancı ile doğuralım diyor pazartesi 38 haftalık olacak başına böyle bşy gelen var mı açılma olmadan suni sancıyla normal doğum olur mu
Olur ama zor olur Allah yardımcınız olsun İnsaAllah. Harekszden kastınız ne acaba niye 38 haftalık. Benim ilk qebelqmde oqlum çok hareketsizdi 40 haftlikkn 4 cm acilmayla yatmıştım suni werdiler 10 cm le doquma qitmistim. 1 bucuk saat suni sancı cekmstim. Sizinki hiç açılma yokken nasıl olur bilemedm

E

Elif123

Guest
Olur ama zor olur Allah yardımcınız olsun İnsaAllah. Harekszden kastınız ne acaba niye 38 haftalık. Benim ilk qebelqmde oqlum çok hareketsizdi 40 haftlikkn 4 cm acilmayla yatmıştım suni werdiler 10 cm le doquma qitmistim. 1 bucuk saat suni sancı cekmstim. Sizinki hiç açılma yokken nasıl olur bilemedm
Hareketsiz riskli dedi bugün alacaktı pazartesiye erteledik inşallah ozamana kadar açılma olur😭

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancı hem sancini hem acilma olması için canim bebeğin hareketleri azalmış ise oncenormal doğum deneyecektir bı sikinti olursa acil sezeryana alır zaten

Merve21

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek hareketsiz diye açılma yok ama doktor suni sancı ile doğuralım diyor pazartesi 38 haftalık olacak başına böyle bşy gelen var mı açılma olmadan suni sancıyla normal do

Bol bol yuruyus yap tempoli yuru rahmin acilmasi icin gorumcemde hastaneye gittins onunda 38 haftalik Hic acilman yok demis olmasada sezaryana aliriz demis Suan tempolu yuruyor Sabah aksam acilmasi olsun diye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim oyle oldu kuzum zor oluyor biraz ama korkma belki senin sancidan sonra hemen açılır hurma ye pazartesiye kadar bol bol rabbim yardimcin olsun

T

Toprak...

Guest
Bende ilk dogumumda hic acilma olmadan suni sanci verdiler yavas yavas geliyor sancilari. Kendinizi sitrese sokmayin evde vucudunuzun dayandigi kadar sicaklikta dusa girin belden altinizi yikayin. Sicak su acilmaya cok iyi oluyor. Ben suya girerek acilmam oldu 8 cm doguma girdim. Allah yardimcinoz olsun sağlikla kicagiziza alin insallah.

B

Bbb

Guest

2 kere suni sancı aldım onun tadını çok iyi biliyorum bu yüzden 3.doğumumu sezeryan tercih ettim. Sezeryan ile doğum yapalı bugün tam 12 gün oldu. Normal doğum kolaylığı var evet ama o suni sancıyı yaşamadığım için çok mutluyum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar