Sorum var Suni sancı

• Konbuyu başlatan Ecrin'in annesi
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin'in annesi tarafından oluşturulan Suni sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suni sancı
Konbuyu başlatan Ecrin'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
E

Ecrin'in annesi

Guest
Merhaba herkese hayırlı cumalar. 38+5 haftalık hamileyim. Azar azar suyum geliyor dün doktora gittim yatış verdi suni sancıyla doğum olacak dedi. Hiç açılma yok sancım da yok. Suni sancı tamamen açılma yapmaz diye düşünerek yatışı reddettim. Su birden gelir diye korkuyorum ama kendi sancılarimin gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Sancım nasıl gelir. Açılma olmadan suni sancıyla doğum yapan var mı. Benimle tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese hayırlı cumalar. 38+5 haftalık hamileyim. Azar azar suyum geliyor dün doktora gittim yatış verdi suni sancıyla doğum olacak dedi. Hiç açılma yok sancım da yok. Suni sancı tamamen açılma yapmaz diye düşünerek yatışı reddettim. Su birden gelir diye korkuyorum ama kendi sancılarimin gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Sancım nasıl gelir. Açılma olmadan suni sancıyla doğum yapan var mı. Benimle tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Bende cumartesi günü akşam suyum gelmişti bilmiyordum ama sonra pazar günü acile gittim ne olur ne olmaz diye eğitim araştırmaya git dediler gittim hemen yatis yapicaz dediler Pazar günü akşam saat 4 te yatisim yapıldı sancım hiç yoktu açılma 2 cm vardı suni sancı verdiler öyle açılmam oldu pazartesi sabah 6da doğum yaptım antibiyotik verdiler doğum yapana kadar su gelmişse git yatisn yapılsın biraz zor olucak ama bebeğin için gerekli bu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım nenim de az az sancım vardi iki cm açılma ile gittim doktora sancım çok azdı canım sonra doğum olmayınca bekledik ebe seni kim 4 cm ile aldı buraya dedi bnde ebe dedim beklediler su fln yoktu suni sancı verdiler suyumu orada patlattlr doğum gerçekleşti çok geçmeden evet sanciyi evde çeksen iyi ama şu gelirse hemen acilen gitmen lazım sancı ilk başlar ya da Su gelir hiç belli olmaz bunda suyum geldi sancım yoktu ikinci sezeryan diye her eziyeti çektim ama sezeryan oldum canım darısı sana inşallah sağ salim kucağına alırsın kuzum suyunu sancını takip et mutlaka bebek için her saniye çok önemli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar