Suni sancıyla doğum olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Suni sancıyla doğum olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,532 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Suni sancıyla doğum olur mu
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
40+2 oldum hiç sancı falan yok suni sancıyla doğum olur mu açılma olur mu?
Açılması olmayan bir hamile kadının doğumu olması için 24 saat süresi geçer iken rahim ağzı açıklığı olup da suni sancı verilen anne adayında doğum 4-5 saat kadar kısa bir zamanda gerçekleşebilir rahim ağzında açılma görülmeyen hamilelere suni sancı vajinal yoldan veriliyor kuzum

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaç saat sürdü doğum olması canım
Vallahi sabah 7 de vermeye başladılar gece 10 da doğdu hatta sezeryana hazirliyorken ayaktaydim bişi geldi dedim kafasiymis geri itti bebeği. Ama çok zordu sancı doğumdan sonra da devam etti sancılarım 2 gün sürdü ama hafifti vücuda ilaçla verdikleri için hemen geçmiyor sancın oğlumda da kendi sancimla gittim 5 santim açılma vardı korkudan sancım gidince yine verdiler sabaha karşı 4 te gitmiştim hastaneye 8.42 te doğum gerçekleşti ama korkma canım eğer suni sancı ile doğum yapacaksan korkma Allah büyüktür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar