Sünnet sonrası süreç nasıl oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Tecrübeli Anne tarafından oluşturulan Sünnet sonrası süreç nasıl oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Sünnet sonrası süreç nasıl oluyor
Konbuyu başlatan Tecrübeli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
3 aylik bebegim sunnet olucak ama çok tedirginim tavsiyeleriniz varmi sünnetten sonra nasılsın bi süreç bekliyo beni
Hiç tedirgin olma bebeklerin daha kolay, ben oğlumu Sünnet ettirirken sadece ayakları ve kolları tutuldu diye ağladı onun harici hiç birşey olmadı. 1 hafta da iyileşiyor devamlı pipisini açtırıp krem sürmen lazım. Güzelce açtırıp sürmezsen pipi yanlış yapışabiliyor dikkat etmen de fayda var 🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
3 aylik bebegim sunnet olucak ama çok tedirginim tavsiyeleriniz varmi sünnetten sonra nasılsın bi süreç bekliyo beni
5 yaşında oğlum yarin sabah sünnet olucak suan hastanedeyiz bende merak ediyorum nasil olcak hemen iyilesirmi bebekken yaptırman daha iyi olmus canim hemen iyilesir inşallah 🙏

K

Kıdemli Anne

Guest
Sakin ol iki oglunu ayni gun sunnet ettirmis kidemli anne geldi yardimina🏃‍♀️😇😅 sunnetten sonra ilk idrarda agladilar ama sonrasi kolaydi iki uc boyunca surekli kalpol dolven tarzi agri kesici verdim doktorun tavsiyesiyle tabiki.kucuk oglum bezliydi o hemen itilesti hic bilmedi buyuk oglumda 6 yasindaydi biraz mizmizlandi ama o da cabuk toparladi gozunde buyutme

Tüm sayfalar yüklendi.