Sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe'nin annesi❤️ tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,851 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan Ayşe'nin annesi❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba bayanlar bebeğim 43 günlük sizler ne zaman sünnet ettirdiniz acaba ne zaman daha sağlıklı
Öncelikle sünnet ettirmeden önce bir cerrahi doktoruna göster derim canım ben de yaptırmayı düşünüyordum gösterdim oğlunun pipisi şuan içine kaçık küçük olduğu için eğer sünnet olursa komple kaybolur bu sefer sıkıntı çekersiniz sünnetini 4 5 yaşında yapatirn dedi mesela.

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Merhaba bayanlar bebeğim 43 günlük sizler ne zaman sünnet ettirdiniz acaba ne zaman daha sağlıklı
Benim oğlum 7 aylık kuxum. 10 gün falan. Oldu sünnet ettireli. Daha erken yapacaktım aslında ama kısmet bu zqmqnaymış. Sen şimdi yaptırsan daha iyi küçük diye. Bbm oğlum 7 aylık dönüyor sürünüyor falan diye hep başında bekledim ben iyileşene kadar.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vallaha canim ne kadar kucuk o kadar cabuk iyilesir cocuk cehrahina bi göster yapılabilir derse hemen yaptir ben oglumu calistigim icin yaptiramamistim ve 8 yasinda bu sene yazın oldu inan cok zor oluyor oturmadi şişti kanadi 2 aya anca kapuklari düştü

Tüm sayfalar yüklendi.