Sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe'nin annesi❤️ tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,851 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan Ayşe'nin annesi❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar bebeğim 43 günlük sizler ne zaman sünnet ettirdiniz acaba ne zaman daha sağlıklı
Bebek 2 aylıkken daha çok uygun görülüyor doktorlar küçükken tavsiye ediyor canım hem iyileşme süreci hızlı hem acısız bi şekilde hallolmuş oluyor canım

Merhaba bayanlar bebeğim 43 günlük sizler ne zaman sünnet ettirdiniz acaba ne zaman daha sağlıklı
Kuzum çok kişinin yorumlarını okudum çoğu doğumdan hemen sonra yaptırmış kırk içinde ve bir sorun yaşamışlar 2 günde iyileşti yazmışlardı bez icindeyken kolay iyileşiyormus çocuk büyüdükçe elini atıyor vücudunu keşfediyor daha zor oluyor diyorlar

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bebeğim 2 aylık bundan iki hafta önce çocuk doktoruna gittim bebeğim ıkınarak çişini yapıyo diye doktor baktı sünnet derisi kalın sunnet olmasi lazım dedi cerrsha gittik baktı ordaki doktorda kızdı bu çocuk sünnetlik değil ayrıca bu aylarda sünneti önermiyoruz çok zararli bu aylarda dedi 6 aydan sonra öneririm dedi oyuzden bi cerraha göster canım öyle düşün derim

Benim oğlum da 13 aylık daha yaptırmadım canım çok pişmanım bebekken yaptirmadigima şuan yerinde de durmuyor yürüyor koşuyor düşüyor acaba yaptırsam iylesmes mi diye düşünüyorum bende bu kış yaptırmak istiyorum canım daha fazla geç kalmadan yaptiricam bence şuan doktora bı göster yaptır canım daha çabuk iylesir hareket edip donemedigi için felan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar