Sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,618 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ay bizde aynı ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle vAlla en güzeli gerçekten en rahatı miss gibi aha acıktım susadım dayanamıyorum diyor ya
Bide yürüyen çocuk daha zor canım 1.5 2 yaşında olunca hiç durmuyolar geç iyilesiyo agliyo en iyisi bebekken kıyamam kuzuya ya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah büyük bizde hala bekliyoruz çocuk çok acıktı susadı ya yemek kokuları da geliyor dayanamıyor
Yaaaa kıyamam kuzuma 😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hülya doğunca hemen 1 hafta içinde kesiyolar acı hissetmiyolarmis ozaman büyüyünce çok zor Allah izin verirse hemen doğunca kestir
Evet kuzum doğru söylüyorsun öyle yapalım inşallah rabnimin izniyle❤️❤️🤗🤲🏻

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhabalar Herkese hayırlı günler dilerim ❤️ biz bu sene oğlumu sünnet ettirecektik düğününü de planlanmıştık herşeyi halletik sayılırdı sünnet dışında aslında daha önce yaptıracaktk bir sene önce doğum yaptım ikisini bir yaptıracaktk o oğlum vefat edince bunu yaptıramadk ve yaşı da büyüyor depremzedeyiz depremden dolayı Bursa ya geldik buradakiler ille buradaykn sünnet ettirin dediler doğumuma iki ay kaldı o doğmadan bunu halledlim dediler gidince evlere geçince düzene oturunca da mevlüt okumayı düşünüyorum ve de düğünü Allah nasip ederse inanın bu şeyin içinde hiç gönlüm yoktu hemde hiç ama olsun da bitsin dediler hala da istemiyorum sonra daha zor olur dediler şimdi hastahandeyiz Allah nasip ederse bugün sünnet olacak hastane çok kalabalık sırayı bekliyoruz 8 den beri dua edin lütfen canım sıra o kadar çok ki öğleden sonraya kalmasın gerçekten açlığa susuzluğa dayanamyacak çünkü az kaldı son noktasında gerçekten
saglikla ciksin canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar