Sorum var Sunnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi 🥰 tarafından oluşturulan Sunnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 287 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sunnet
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi 🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 2bucuk aylik oğlum var sünnet ettirmek istyor. Yaptıran oldumu yada bilinçli oğlan anneleri bilgi verirmisinz
Bunu doktoeunla konuş canım bende yaptırmak istedim cerrahiye muayne oluyprduk zaten doktorumuz şuan pipisi içe gömük sünnet olursa daha da içe geçer biraz büyüsün demişti. Burada bizden çok doktorun ne söylediği daha önemli canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2bucuk aylik oğlum var sünnet ettirmek istyor. Yaptıran oldumu yada bilinçli oğlan anneleri bilgi verirmisinz
Vallahi ben oģlumu 2 ay önce yaptım 5 yaşında 1 hafta resmen kabus gibiydi bebekken yaptırmak en iyisi hemen iyileşir oğlum büyüktü diye canı çok acıdı sünnet yaparkende çok korktu bayıtlmadılar sadece o bölgeyi uyuşturdular sen bence şuan yaptır ben çok pişman oldum bezli bebekler çok çabuk iyileşiyor

2 prenses annesi 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bunu doktoeunla konuş canım bende yaptırmak istedim cerrahiye muayne oluyprduk zaten doktorumuz şuan pipisi içe gömük sünnet olursa daha da içe geçer biraz büyüsün demişti. Burada bizden çok doktorun ne söylediği daha önemli canım
Ben özele yaptıracağım genell olarak baktığımda yeni. Dogan bebekleri bile yapjor ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi ben oģlumu 2 ay önce yaptım 5 yaşında 1 hafta resmen kabus gibiydi bebekken yaptırmak en iyisi hemen iyileşir oğlum büyüktü diye canı çok acıdı sünnet yaparkende çok korktu bayıtlmadılar sadece o bölgeyi uyuşturdular sen bence şuan yaptır ben çok pişman oldum bezli bebekler çok çabuk iyileşiyor
Ewet bende onun için kış yaptırmak. Daha iyi yazin havalar malm çok sıcak oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben özele yaptıracağım genell olarak baktığımda yeni. Dogan bebekleri bile yapjor ben

Ewet bende onun için kış yaptırmak. Daha iyi yazin havalar malm çok sıcak oluyor
Zaten ben yapılmıyor demiyorum ki tabiki yapılıyor bizde yaptırmak istedik ama pipisi içe gömük olduğu için doktorumuz henüz buna uygun değil dedi o yüzden ilk doktoruna sor diyorum bazıları sırf para versin de aman ne olursa olsun derdinde çünkü. Yinede siz bilirsiniz . Ben tecrübe edindiğim bir şeyi sizinle paylaştım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

En iyisi ya sonbahar yada ilkbahar ama seninki bebek bezli olduğu için kışın daha iyi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Küçükken yaptırmak çok daha iyi canım gerçekten daha çabuk iyileşiyor hareketsiz olduğu için daha iyi oluyor bizde 2 aylık iken çocuk cerrahisine gittik tabi önce muayene ediyor durum musaitmi aciliyeti filan varmı diye herhangi bir sorun yok ise gün veriyor bize tam 3 ay sonraya gün vermişti 5 6 aylık iken sünnet olmuştu

2 prenses annesi 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ben yapılmıyor demiyorum ki tabiki yapılıyor bizde yaptırmak istedik ama pipisi içe gömük olduğu için doktorumuz henüz buna uygun değil dedi o yüzden ilk doktoruna sor diyorum bazıları sırf para versin de aman ne olursa olsun derdinde çünkü. Yinede siz bilirsiniz . Ben tecrübe edindiğim bir şeyi sizinle paylaştım
Teskkurler cnm

En iyisi ya sonbahar yada ilkbahar ama seninki bebek bezli olduğu için kışın daha iyi
Oyle düşünüyorum baklim

Tüm sayfalar yüklendi.