Sünnet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Sünnet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 482 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Selamünaleyküm. Benim oğlum 10 aylıktı yaptırınca. Sadece pipisini uyuşturup yaptırdım ben özel bir klinikte uyuyordu sünnet öncesi uyandı bacağına dokununca ama ağrı sızı olmadı eve gelirken geri uyudu düşünün 🤭
Ağrısı içinde ben ağrımadan calpol verdim 3 günde atlattık. Kesinlikle tek bölgeyi uyuşturmak çok avantajlı. Yeğenimi uyutmuşlardı açlığı da zor öncesinde sonrasında uyanması da

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selamünaleyküm. Benim oğlum 10 aylıktı yaptırınca. Sadece pipisini uyuşturup yaptırdım ben özel bir klinikte uyuyordu sünnet öncesi uyandı bacağına dokununca ama ağrı sızı olmadı eve gelirken geri uyudu düşünün 🤭
Ağrısı içinde ben ağrımadan calpol verdim 3 günde atlattık. Kesinlikle tek bölgeyi uyuşturmak çok avantajlı. Yeğenimi uyutmuşlardı açlığı da zor öncesinde sonrasında uyanması da
Canım sen nasılsın gebelik nasıl gidiyor

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Oyy maşallah canım az kalmış 🤭😍😍. Sağlıkla gelsin inşallah
O kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Arada çocukları bırakıp doğuma gitmek üzüyor ağlıyorum sonra kendime geliyorum kızımı düşünüyorum seviniyorum bakalım değişik duygular içerisindeyim 🤭😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bayramdan sonraki hafta 37 haftalık olucaz işte kontrol var bakalım gün verecek mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
O kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Arada çocukları bırakıp doğuma gitmek üzüyor ağlıyorum sonra kendime geliyorum kızımı düşünüyorum seviniyorum bakalım değişik duygular içerisindeyim 🤭😁😁

Bayramdan sonraki hafta 37 haftalık olucaz işte kontrol var bakalım gün verecek mi
Ay çok kötü bir his çocuğunu bırakıp gitmek ben dedim doktor gün verir hazırlıklı giderim kayraya karşıda ama bir gittim gün almak için 😂direk yatış kayrayı öpememiştim bile 🥺 . Doğumdan sonra kızımı göremedim 8 saat kayrayı telefonda görür görmez ağlamıştım 🥺🥺. Ayy aklıma geldikçe kötü oluyorum rabbim yokluklarını göstermesin inşallah 🙏🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşim kaza yapmıştı biraz ertelemek zorunda kaldık yoksa bende 6 aylıkken yaptırmayı düşünüyordum

Bende korkuyorum 8 saat aç kalacak diyorlar birde

Bende korkuyorum 8 saat aç kalacak diyorlar birde
Ya geçmiş olsun canım durumu nasıl şimdi

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok kötü bir his çocuğunu bırakıp gitmek ben dedim doktor gün verir hazırlıklı giderim kayraya karşıda ama bir gittim gün almak için 😂direk yatış kayrayı öpememiştim bile 🥺 . Doğumdan sonra kızımı göremedim 8 saat kayrayı telefonda görür görmez ağlamıştım 🥺🥺. Ayy aklıma geldikçe kötü oluyorum rabbim yokluklarını göstermesin inşallah 🙏🏻
Amiinn 🤲🏻 🥰
Bende hayırlısıyla ameliyat sürecini atlatıp çocukların yanına gelmek istiyorum 🤭
Merak da var tabi nasıl karşılarlar kardeşlerini diye ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.