Sorum var Sünnett

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Sünnett başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnett
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar benim 4.5 aylık oğlum var özelde sünnet yaptırmak istiyorum sizler ne kadara sünnet yaptırdınız medical park da düşünüyorum orda yaptıran oldumu ben ankara'da yaşıyorum bu arada
Aleykümselam kuzum biz de Allah nasip ederse mart'ın birinde sünnetimiz benim oğlum da şu an 4 ay bir haftalık ben de ta en başında doğduğundan beri almışım randevu yok ama devlette yaptıracağız ücretsiz kuzum özeldi herhalde çok pahalı bildiğim kadarıyla

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam kuzum biz de Allah nasip ederse mart'ın birinde sünnetimiz benim oğlum da şu an 4 ay bir haftalık ben de ta en başında doğduğundan beri almışım randevu yok ama devlette yaptıracağız ücretsiz kuzum özeldi herhalde çok pahalı bildiğim kadarıyla
Devletede güvenemiyorum ben ya geleceği söz konusu sonuçta ama eğer çok pahalı olursa özelde bende yaptıramam sanırım 😐😐

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Devletede güvenemiyorum ben ya geleceği söz konusu sonuçta ama eğer çok pahalı olursa özelde bende yaptıramam sanırım 😐😐
Kuzum zaten çok pahalı olduğu için bizde devlette yaptırıyoruz bide çocuk cerrahisi yapıyor her doktor bir deil ama biz randevu için gittiğimizde doktorun baya hastası vardı sünnet için gün almaya gelen çok insan vardı

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum zaten çok pahalı olduğu için bizde devlette yaptırıyoruz bide çocuk cerrahisi yapıyor her doktor bir deil ama biz randevu için gittiğimizde doktorun baya hastası vardı sünnet için gün almaya gelen çok insan vardı
Bu pazar eşimle gidip bakicaz bakalım hastane fiyatlarina uygun olmazsa bende devlete giderim siz hangi hastanede yaptiriyorsunuz kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet orasıda ücretsiz biliyorum bakalım inşallah sünnet sonrasi bizim için kolay olur zorlanmayız inşallah 😐❣️
İnşallah kuzum inşallah zaten devlette randevu verseler bile şimdiye vermezler kuzum birkaç ay sonraya verirler ancak çünkü ben bile oğlum yeni doğduğunda almıştım hemen hemen 4 ay önce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar