Sürekli 18 yıldır görmediğim annemi düşünüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde nisaozkkl tarafından oluşturulan Sürekli 18 yıldır görmediğim annemi düşünüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Sürekli 18 yıldır görmediğim annemi düşünüyorum
Konbuyu başlatan nisaozkkl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisaozkkl

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım evet ailemle görüşüyorum yani düzgün iliskilerimiz yok ama yinede arıyorum
Benden sana tecrübeyle sabit tavsiye kendi ailenle olan sıkıntılarını eşine pek söyleme.Ben eşimi çok seviyordum biz de çok zor zamanlar yaşadık, atlattık ben onu ailem bildim her şeyimi anlattım ama bir ara anlaşamadık boşanmaya karar verdik ilk yaptığı beni ailemle vurmaktı

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Öyle olsada anne sonucda evladindan vazgecemmeli ne olursa olsun
Aynen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benden sana tecrübeyle sabit tavsiye kendi ailenle olan sıkıntılarını eşine pek söyleme.Ben eşimi çok seviyordum biz de çok zor zamanlar yaşadık, atlattık ben onu ailem bildim her şeyimi anlattım ama bir ara anlaşamadık boşanmaya karar verdik ilk yaptığı beni ailemle vurmaktı
Erkek milleti herşey beklenir

nisaozkkl

Kayıtlı Üye
rank
En büyük korkum yaptı žaten daha önce evet ailem aile gibi değil ama sevgiliyken bana kendini koru sahip çık kimseye güvenme dedi bende ailem var sadece dedim o zamanda ailen yok senin dedi sadece baban var demişti aileden kastım babamdı žaten 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.