Sorum var Sürekli açlık hissi 😕

• Konbuyu başlatan 1.prens❤️annesi
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1.prens❤️annesi tarafından oluşturulan Sürekli açlık hissi 😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 668 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sürekli açlık hissi 😕
Konbuyu başlatan 1.prens❤️annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar gebeligimin 7. haftasindayim ve sürekli acıkıyorum bu ne zamana kadar sürecek 😕 İlk gebeligimde hiç öyle değildim çok kötü oluyorum
Bende gebeliğin ilk zamanı hatta daha öğrenmeden öncesinde de yiyorum beş dk geçmiyor midem sızıyor açlıktan ölüyorum sanki o ara sürekli yemeye başladım derken sonra biranda bir kusma bulantı başladı bidaha 5.aya kadar aç yaşadım desem yeridir baya zayıflıktan hortlak gibi oldum. Yani bence normal galiba vücut asermeye hazırlık yapıyor çok yedirip sonra nede olsa yemicen diyor galiba bilmiyorum ama Allah kolaylık versin hayırlı olsun bide daha çok yeni Maşallah 🧿🥰

Suhedaaa1

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6 haftalik hamileyim bende surekli 2 saatte bir acıkıyorum ve surekli keyve kuruyemis tuketiyorum. Yemeyince tansiyonum dusuyor malesef ki yanliz degilsinn

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar gebeligimin 7. haftasindayim ve sürekli acıkıyorum bu ne zamana kadar sürecek 😕 İlk gebeligimde hiç öyle değildim çok kötü oluyorum
Kuzum herkesin bir olmuyor bazı gebelerde ilk haftalarda iştahsızlik oluyor bulantı ve kusmadan dolayı bazı gebelerde aksine baya iştahlı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar