Sürekli ağlama nöbeti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Sürekli ağlama nöbeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sürekli ağlama nöbeti
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas
Kızım bugün çok agladi sabahtan akşama kadar uyumadi hala mizirdaniyo herhangi bi problemi yok dün hepatit asimizi olduk 1 aylık gaz var kolik mi olduk ne heralde sürekli besleniyo kusuyo araniyo tekrar emiyo besleniyo kusuyo agliyo gecede uyumadı bugün akşama kadar da uyumadı baya kötü durumdayim ne yapacağımızı bilemedik
Gazdan uyuyamıyodur canım

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canım kiraz çekirdeği yastıkları varmış bebeğin karnına koyuluyormus. Ben gazlı dönemi atlattıktan sonra rastladım. İyice araştır aklında olsun bekli faydası olur.🙏 Gerçekten yorucu bı dönem
Evet cnm bende de var oğlumdan kalan dün akşam yaptım pek bı fayda göremedim yine yapcam bakalım herşeyi deniyorum 😔

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Kızım bugün çok agladi sabahtan akşama kadar uyumadi hala mizirdaniyo herhangi bi problemi yok dün hepatit asimizi olduk 1 aylık gaz var kolik mi olduk ne heralde sürekli besleniyo kusuyo araniyo tekrar emiyo besleniyo kusuyo agliyo gecede uyumadı bugün akşama kadar da uyumadı baya kötü durumdayim ne yapacağımızı bilemedik
Anason tohumu cayi al kaynat ılıkken bebege içir çay kaşığıyla sende iç rezene ve papatya çayı al sallama iç ve arada bebegede ver birde masaj yap göbeğine ayaklarını karnına doğru spor yaptır izle bebeğe gaz için masaj diye yaz bak

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Anason tohumu cayi al kaynat ılıkken bebege içir çay kaşığıyla sende iç rezene ve papatya çayı al sallama iç ve arada bebegede ver birde masaj yap göbeğine ayaklarını karnına doğru spor yaptır izle bebeğe gaz için masaj diye yaz bak
Daha da iyi olduk su kimyon çayı çok etkili teşekkürler canım

Tüm sayfalar yüklendi.