Sürekli birşeyler yeme istegi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Sürekli birşeyler yeme istegi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,394 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Sürekli birşeyler yeme istegi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç gündür Sürekli birşeyler yiyorum.durmaksizin hemde.normalde iştahı açık biri değilim.birseyler atistirmaktan ders çalışamıyorum sabahtan öğleye kadar yediğim şeyler yarım ekmek yanında bir sürü kahvaltilik sonra kase yoğurt ve kısır.daha da doymadım.buzdolabinin başından ayrilamiyorum.cok ilginç durum.anlamadim bu neyin nesi.hala da açım ve halsizlik var uykum var çok değişik ya.1 senelik evliyim 1 senede sadece 5 kilo alan ben.bu gidişle 60 i bulacak kilom😒bu durumu yaşayan var mi
Oh maşallah ye canım ye yarasın şifa olsun🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Birkaç gündür Sürekli birşeyler yiyorum.durmaksizin hemde.normalde iştahı açık biri değilim.birseyler atistirmaktan ders çalışamıyorum sabahtan öğleye kadar yediğim şeyler yarım ekmek yanında bir sürü kahvaltilik sonra kase yoğurt ve kısır.daha da doymadım.buzdolabinin başından ayrilamiyorum.cok ilginç durum.anlamadim bu neyin nesi.hala da açım ve halsizlik var uykum var çok değişik ya.1 senelik evliyim 1 senede sadece 5 kilo alan ben.bu gidişle 60 i bulacak kilom😒bu durumu yaşayan var mi
Aynen bende bikacgundur çok istahliyim kuzum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Gebemisin ki acabaa 😃😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.