Süt arttırıcı ve gaz problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza tarafından oluşturulan Süt arttırıcı ve gaz problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,402 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt arttırıcı ve gaz problemi
Konbuyu başlatan Ravza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Tahin tahin helvası hurma bal kabagı kuru uzum cok sut yapıyor canım pekmezle aside tatlısı yapıyorlar oda cok sut yapıyor ınternetten tarife bak canm

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Süt arttırıcı Damla ne önerirsiniz bide bebeğimin gazi var devlet metsil verdi pek işe yaramadı ne önerirsiniz arkadaşlarcanim

Süt arttırıcı Damla ne önerirsiniz bide bebeğimin gazi var devlet metsil verdi pek işe yaramadı ne önerirsiniz arkadaşlar
Canim peryavsan otu var gaz problemine birebir çay gibi demeyeceksin kaynatmayacaksın günlük bir fincan icebilirsin bebeğine damla şeklinde bir iki damla verebilirsin faydasını çok görürsün acı bir ot yanlız ama onlar için içiyoruz ve kesinlikle sen çorapsız gezme bunları düzenli yap mutlaka etkisini göreceksin süt artırmak için de çaylar var ama ben sutlacin etkisini çok görüyordum bir kase sütlaç çok güzel süt yapıyordu

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Tahin tahin helvası hurma bal kabagı kuru uzum cok sut yapıyor canım pekmezle aside tatlısı yapıyorlar oda cok sut yapıyor ınternetten tarife bak canm
Teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim peryavsan otu var gaz problemine birebir çay gibi demeyeceksin kaynatmayacaksın günlük bir fincan icebilirsin bebeğine damla şeklinde bir iki damla verebilirsin faydasını çok görürsün acı bir ot yanlız ama onlar için içiyoruz ve kesinlikle sen çorapsız gezme bunları düzenli yap mutlaka etkisini göreceksin süt artırmak için de çaylar var ama ben sutlacin etkisini çok görüyordum bir kase sütlaç çok güzel süt yapıyordu
Teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hurma mukemmel sekilde sut arttiriyor bi de emziren anneler icin icecek vitaminli süt var o da cok iyi
.. Sadece gaz icin degil tüm bagirsak duzeni icin biogaia oneririm kizimda kullandik cok iyiydi
Bı bakayım teşekkürler tavsiyeleriniz için

Tüm sayfalar yüklendi.