Sorum var Süt bolluğu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Süt bolluğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 988 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt bolluğu
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minnakkız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sütüm çok oluyor. Nasıl saklaya bilirim? Buzdolabında ne zamana kimi saklamak olur?
Aslında bebeğin emiyor ise saklamana gerek yok kuzum bebeğin rızkı kadar geliyor çünkü. Benim de aşırı fazlaydı resmen fışkırırdı ben saklamadım asla her istediği sn oğluma verdim 😂😂. Ama saklama poşetleri satılıyor normal buzdolabında 12 saat buzluk ayarında ise 3 ay tazeliğini koruyor sağdığın günü yazarsan sorun yaşamazsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen arkadaşlarin dediği gibi eczaneden sütunu katmak için satılan poşetlerden alıp sütunu sağıp buzdolabında saklayabilirsin

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bebeğin emiyor ise saklamana gerek yok kuzum bebeğin rızkı kadar geliyor çünkü. Benim de aşırı fazlaydı resmen fışkırırdı ben saklamadım asla her istediği sn oğluma verdim 😂😂. Ama saklama poşetleri satılıyor normal buzdolabında 12 saat buzluk ayarında ise 3 ay tazeliğini koruyor sağdığın günü yazarsan sorun yaşamazsın
Emiyor doyuyor ama süt çok olduğu için göğsüm aşırı ağrı veriyor iki haftadır sütü sağıb atıyorum biliyorum çok deyerli ama nasıl saklayacağımı bilmiyodum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar