Süt hakkinda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Süt hakkinda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt hakkinda
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 4 aylik kizm.var sütüm olmadığı için emmeyi bıraktı eşim ceza evinde mama alacak durumum yok süt versem sorun olurmu acaba bna bu konuda bilgi verin lütfen napacagimi bilmiyorum Mama.alamiyorum maddi durumum yetismiyo
Kuzum süt vermesen daha iyi ama zorunluluktan vericek isen yarı süt yarı su karıştır öyle ver sade süt verme

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum süt vermesen daha iyi ama zorunluluktan vericek isen yarı süt yarı su karıştır öyle ver sade süt verme
Evet internetten baktım öyle yaziyodu teşekkür ederim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt kabız yapabiliyor ama yine de bilemedim

Süt kabız yapabiliyor ama yine de bilemedim
Valla cnm mecburum başka çarem yok nasıl yapcam bilemedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim kuzum Allah yardımcın olsun inşaallah 🤲❤️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Ama su koyarsan yapmaz inşallah canım çok iyi anlıyorum, Allah yardımcın olsun inşallah güzelce doyar bebişin 🧿🤲

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 aylik kizm.var sütüm olmadığı için emmeyi bıraktı eşim ceza evinde mama alacak durumum yok süt versem sorun olurmu acaba bna bu konuda bilgi verin lütfen napacagimi bilmiyorum Mama.alamiyorum maddi durumum yetismiyo
Öncelikle geçmiş olsun canım rabbim sabır versin. Mama olarak googly var uygun fiyatlı benim oğlum Aptamil kullanmamisti bir sürü ama denedim içmedi. En uygun mamayı yemişti 5 TL alıyordum. Şimdi fiyatı ne kadar bilmiyorum birde arı marka var oda uygun fiyatlı bebeklerde iyi geliyor. Eğer onlarda uyymazsa un kavurup sütle Mama yapıp kaşık maması olarak verebilirsin canım

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Ama su koyarsan yapmaz inşallah canım çok iyi anlıyorum, Allah yardımcın olsun inşallah güzelce doyar bebişin i

İnsallh cnm yapmaz bide MMA veriyodum insallh sürüde içer yani

İnsallh cnm yapmaz bide MMA veriyodum insallh sürüde içer yani

Öncelikle geçmiş olsun canım rabbim sabır versin. Mama olarak googly var uygun fiyatlı benim oğlum Aptamil kullanmamisti bir sürü ama denedim içmedi. En uygun mamayı yemişti 5 TL alıyordum. Şimdi fiyatı ne kadar bilmiyorum birde arı marka var oda uygun fiyatlı bebeklerde iyi geliyor. Eğer onlarda uyymazsa un kavurup sütle Mama yapıp kaşık maması olarak verebilirsin canım
Teşekkür ederim cnm Bnim kızda okadar MMA dednedim aptamilden başkasını icmiyo dediğin mmyi denicem cnm çok sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar