Sut kabarcığı olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinin annesi tarafından oluşturulan Sut kabarcığı olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 520 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sut kabarcığı olan var mi
Konbuyu başlatan Ecrinin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
35 gün oldu doğum yapalı ve göğsün parçalanacak gibi ağrısı sızısı bitmek bilmiyor süt kabarcığı olmus düzelmez ise mastit olacak ne öneriyorsunuz basina gelen var mı bu arada doktora ancak randevu aldim gittim şimdide göğüs ultrasonu istiyor o da gittiğim yerde yok yeni bir hastane ve randevu bulana kadar yardımınıza ihtiyacım var

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
35 gün oldu doğum yapalı ve göğsün parçalanacak gibi ağrısı sızısı bitmek bilmiyor süt kabarcığı olmus düzelmez ise mastit olacak ne öneriyorsunuz basina gelen var mı bu arada doktora ancak randevu aldim gittim şimdide göğüs ultrasonu istiyor o da gittiğim yerde yok yeni bir hastane ve randevu bulana kadar yardımınıza ihtiyacım var
https://www.instagram.com/annelerinkalbi/p/CW3BAx3th6L/?utm_medium=copy_link burada yazıyor sanırım senin sıkıntın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar