Sorum var Süt kesilmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe'nin annesi❤️ tarafından oluşturulan Süt kesilmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 495 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt kesilmesi
Konbuyu başlatan Ayşe'nin annesi❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba hanımlar 3 aylık bebeğim var sütüm yok denecek kadar azaldı aslında bebeğim gayet de güzel emiyor emmese kesildi diyecem bugün mama aldım doymuyordur diye ama kafam karıştı hamile olabilirsin diyenler oldu
hamile olamadanda kesile bilir canim
hamile olirsan sutun tati degiser bebek oyle birakar amma kesilemz bence hamile
olursan

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bakınca sıkınca benim gibi de az gibiydi oğlum ağlıyordu doymuyor dediler herşeyi verdik denedik yemedi ve yaşından epey sonra zorla bıraktırdm belki seninki de öyledir 3 ayda faln bazen kilo alımı durabiliyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar 3 aylık bebeğim var sütüm yok denecek kadar azaldı aslında bebeğim gayet de güzel emiyor emmese kesildi diyecem bugün mama aldım doymuyordur diye ama kafam karıştı hamile olabilirsin diyenler oldu
Gebelik şüphen varmı ki kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Şüphen var mı canım. Hamilelikle süt kesilmesinin alakası yok. Stres mı yaptın ya da su içmeyi mi azalttın uykusuzluk bunlar da etkiler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar