Sorum var Süt sağma pompası manuel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Süt sağma pompası manuel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,080 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt sağma pompası manuel
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Abisi okula başlıyor, Muhammed büyüyor teyzesi çok şükür seninde güzel haberlerini alırız inşaallah 🥰 Rabbim bebek isteyen bekleyen herkese hayırlısını versin kucaklarını doldursun 🤲
Amin aşkım hayırliyla sağlıkla insallahhh teşekkür ederim güzel duan İçin 🤲♥️🥰😍🤗

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göğüslerimi sağacağım ama Manuel elle sağılan pompalardan var elimde onunla da deniyorum deniyorum doğru düzgün sağmıyor halbu ki göğüslerimde şişkinlik var sütün var dedi hemşireler neden sağılmıyor ki
Şöyle söyleyeyim bi çok arkadaşın aksine manuelden memnunum canım sadece memeyi kavrıyor mu ona dikkat edeceksin. Kızımda tek göğüsten 3 saatte bir 300.400 CC süt sağıyordum manuel pompayla Wee baby nın pompasını almıştık 100 TL ye . Abartmıyorum ve sağımdan sonra bebeğimi doyurabiliyordum . Benim problem memeler aşırı büyük söylerken de utanıyorum ama sorun haline dönüşüyor süt üretirken göğüsler bende. Ama sütü rahat sağabilmek ve göğüsü boşaltabilmek için ben masaj yapıyordum ve sıcak duş alıyordum . Meme yumuşuyordu ve sağım kolaylaşıyordu . Yada sıcak suda havlu ıslatıp da koyup memeyi yumuşamasını sağlayabilirsin. Ama banyoda sıcak su altında masaj en verimlisidir sütü kolay sağabilmek için

Şöyle söyleyeyim bi çok arkadaşın aksine manuelden memnunum canım sadece memeyi kavrıyor mu ona dikkat edeceksin. Kızımda tek göğüsten 3 saatte bir 300.400 CC süt sağıyordum manuel pompayla Wee baby nın pompasını almıştık 100 TL ye . Abartmıyorum ve sağımdan sonra bebeğimi doyurabiliyordum . Benim problem memeler aşırı büyük söylerken de utanıyorum ama sorun haline dönüşüyor süt üretirken göğüsler bende. Ama sütü rahat sağabilmek ve göğüsü boşaltabilmek için ben masaj yapıyordum ve sıcak duş alıyordum . Meme yumuşuyordu ve sağım kolaylaşıyordu . Yada sıcak suda havlu ıslatıp da koyup memeyi yumuşamasını sağlayabilirsin. Ama banyoda sıcak su altında masaj en verimlisidir sütü kolay sağabilmek için
Sağol canım

Tüm sayfalar yüklendi.