Süt sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Süt sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt sorunu
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tecrübeli anneler süt artırmak için hangi damlayı kullanmam lazım yada başka önerileri olan sütüm varken bir anda yok oldu resmen sadece 1 memegimde var ne yapmam lazım yardım edin canlar

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tecrübeli anneler süt artırmak için hangi damlayı kullanmam lazım yada başka önerileri olan sütüm varken bir anda yok oldu resmen sadece 1 memegimde var ne yapmam lazım yardım edin canlar
Bol bol su rezene dereotu deneyebilirsin ayrıca eczanelerde süt arttıcı çaylar bulunuyor onlarıda deneyebilirsin humana still tee almıştım ben ama kilo aldırıyor demişlerdi geri bıraktım

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Bol su ve uyku iyi geliyor benim bildiğim birde bulgur rezene hurma. Bunlarda olmuyorsa doktoruna danış onların verdikleri yarıyor diye duydum🙂inşallah gerek kalmaz en yakın zamanda gelir sütün🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar