Süt yapan çay

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Süt yapan çay başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,733 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt yapan çay
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Humana still tea çayı hakkında ne düşünüyorsunuz deneyeniniz var mı kilo yapıyor mu gercekten süt yapıyor mu
Valla cnm gecen gun eczaneye gittim damla vesaire cay felan sordum ise yararmi doye sut icin ordaki kadin kisiden kisoye degisir dedi onun yerine kahvaltida yedigimiz tahin helcasini suda kaynat zaten kahve gibi oluyo dedi onlardan daha etkili dedi ben denemedim sutum simdilik yetiyo diye ama her kqhvaltida helva yerim ciddende etkisi var

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Humana still tea çayı hakkında ne düşünüyorsunuz deneyeniniz var mı kilo yapıyor mu gercekten süt yapıyor mu
Canımmm helva,bulgur pilavi,soğan, dereotu,havuç, hoşaf,tahin, un helvasi,un çorbası, bol su,en onemlisi uyku,kısır,yeşillik, yogurt çorbası, rezene hergun ic aklima ilk bunlar geldi denedin mi

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Süt yapan diye birşey inanki yok süt anne ile bebeğin teması ile hormon salgılanır ve bebek emmdikce ona yetecek sütun zaten gelir. oncelikkle sütüm az düşüncesi yaşama sık sık emzir. Kaliteli beslen yediklerin süt arttırmada etkili deil ama yediğin vitamini bebeğinde alıyor gaz yapacak şeylerden kaçın bukadar. Birde bir arkadaş kuru soğan yazmış ama soğan ve sarımsak sütun tadını bozuyor bebek emmek istemeyebilir.

Ben emzirirken sade tahin helvası yemiştim işe yaramıştı baya. Tabi bu yerden sonra artık böööğğğ geliyor ama yapacak birşey yok 😅
Birde e bebekte satılan rezeneli bir çay vardı kapağı pembe ondan almıştım bulgur pilavı hurma kuru kayısı kurudut kompostosu hepsi birbirine karıştırmıştım. Hangisi ise yarıyordu bilmiyorum ama güzel süt oluyordu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben dogum sonrasi baya yemistim sogan kuzum hatta hergun yedim vala hortum gbi cekiyor benim paşam🤣🤣 ama senin dediğin gbi tadini bozuyor diye duyunca bıraktım 🤣arada bir yiyorum
Süt yapan diye birşey inanki yok süt anne ile bebeğin teması ile hormon salgılanır ve bebek emmdikce ona yetecek sütun zaten gelir. oncelikkle sütüm az düşüncesi yaşama sık sık emzir. Kaliteli beslen yediklerin süt arttırmada etkili deil ama yediğin vitamini bebeğinde alıyor gaz yapacak şeylerden kaçın bukadar. Birde bir arkadaş kuru soğan yazmış ama soğan ve sarımsak sütun tadını bozuyor bebek emmek istemeyebilir.

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Ben emzirirken sade tahin helvası yemiştim işe yaramıştı baya. Tabi bu yerden sonra artık böööğğğ geliyor ama yapacak birşey yok 😅
Birde e bebekte satılan rezeneli bir çay vardı kapağı pembe ondan almıştım bulgur pilavı hurma kuru kayısı kurudut kompostosu hepsi birbirine karıştırmıştım. Hangisi ise yarıyordu bilmiyorum ama güzel süt oluyordu
🤣🤣Alemsin yaa bulgur cok fena gaz yapıyor amma süt yaptıgını biliyoum ama gaz yaptıgı İcin yemıyoum ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende en çok rezene içerdim hem sütüm cogilirdi hemde bebeğimin gazı. Çıkardı 🙂 çok iyi ise yarıyordu 🥰
Tam canım deneyim bende onu

Tüm sayfalar yüklendi.