Süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bence ya da ah kahvaltı da yada (gece yatarken süt arıyorsa) gece verilmeli
Gece veriyorum birde sabaha karşı veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum iki öğün versen bir sıkıntı olacağını sanmıyorum hem sabah veriyordum Ben kahvaltısında hem de Akşam yatarken veriyordum bir problem de olmadı
Gece çok açıktı gi oluyor benim oğlumun cnm üç öğünü buluyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gece veriyorum birde sabaha karşı veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece çok açıktı gi oluyor benim oğlumun cnm üç öğünü buluyor
Anladım kuzum ama bir zarar olacağını sanmıyorum Biz de sütle büyüdük Vallahi annem diyor koli koli içiyordun diyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen cnm ya bugün de doktora götürdüm öksürük ateş hep hastalık dolu cnm ya
Sorma canım ya biz de bugün gittik gene Toprak hasta Boğazlar felaket lareninde hafif bir boğazda kızarıklık varmış larenin izlenimi vardı 9 aylık kan tahlilleri boy kilo ölçümü o süreçte Doktora da boğazlarına falan baktı hafif bir kızarıklık varmış Antibiyotik falan vermediler larene sadece işte 2-3 gün hava kullan dedi toprağa antibiyotik verdi ama hastalık beni birakmiyor çıldırıcam

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Sorma canım ya biz de bugün gittik gene Toprak hasta Boğazlar felaket lareninde hafif bir boğazda kızarıklık varmış larenin izlenimi vardı 9 aylık kan tahlilleri boy kilo ölçümü o süreçte Doktora da boğazlarına falan baktı hafif bir kızarıklık varmış Antibiyotik falan vermediler larene sadece işte 2-3 gün hava kullan dedi toprağa antibiyotik verdi ama hastalık beni birakmiyor çıldırıcam
Geçmiş olsun cmm benim aynen bize de hava verdi tıpkı senin anlattığı n gibi cnm beta hcg için kan verdim doktor bütün değer e bakmış onu almaya unutmuş tövbe tövbe 🤷🤷haftaya tekrar kan vereceğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar