Sütten kesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Sütten kesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütten kesme
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne verdin sütten kesince canım
Canım ben bebeğim daha 5aylikken ek gıdaya başlamıştım zaten sütüm azdı doymuyodu bende cici bebeyle başladım sonra yoğurt verdim 6aylik olduktan sonra da pekmezli ılık suya ekmek doğrayıp veriyordum sonra çorbalar yaptım özellikle un corbasi sebze çorbası

gebeyken zaten sutun tati degsiyor bebek kendi birakir zamanla
Öyle kolay olmuyo ya ben çok zorlandım.ozellikle geceleri sürekli agliyodu çok zor ya sütten kesmek

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
7 aylık kızım var ve bugün hamile olduğumu öğrendim emzirmeyi ne zmn bıraktırmam gerekiyor?
Bende oģlumdan sonra hamile olduğumu öğrendiğimde hemen sütten kesmedim başlarda sorun olmadı bir kaç ay sonra kestim yani doktor sorun olmaz diyor 3 4 aylıkken kesmiştim emzirmeyi zaten hemen bıraktı

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bebeğim daha 5aylikken ek gıdaya başlamıştım zaten sütüm azdı doymuyodu bende cici bebeyle başladım sonra yoğurt verdim 6aylik olduktan sonra da pekmezli ılık suya ekmek doğrayıp veriyordum sonra çorbalar yaptım özellikle un corbasi sebze çorbası

Öyle kolay olmuyo ya ben çok zorlandım.ozellikle geceleri sürekli agliyodu çok zor ya sütten kesmek
Canım iki çocukla zor oluyo mu peki

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki çocukla zor oluyo mu peki
Şimdi ne desem bilemedim 😍ben tek olduğum için çok zorlanıyorum canım eşim de başka bı yerde çalışıyo tek olunca zor bence yanında biri varsa esin kaynanan vs.cok.zorlanmazsin en azından arada alırlar bakarlar sende kendine vakit ayirirsin.ben bı duş bile alamıyorum lavaboya bile gidemiyorum oğlumun kıskançlik krizlerini huyunun değişikliğini de hiç saymıyorum 🥰Allah yardımcın olsun inşallah canm 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.