Sorum var Sütten kesme🍼🐮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Sütten kesme🍼🐮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütten kesme🍼🐮
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar hayırlı geceler nasılsınız bugün doktor kontrolüne gittim kan değerlerim yeni sonuçta da aşırı düşük ve depolar full boş çıktı hem doğum doktoru hem çocuk doktoru sütten kesmemi söylüyolar iki sorum var
1-Sütten nasıl keserim? Çünkü kızım ileri derece bağımlı olmuş artık dün saç yapıştırdım tiksinir diye bana mısın demedi
2-Kırmızı et ve pekmez dışında hangi besinler kan yapar?
Kızımda fıtık olduğu için fazla ağlatmamaya çalışıyorum fıtığı şişiyor diye o yüzden nasıl sütten keseceğim bilmiyorum 🤦‍♀️
Oyyy işin zor gibi kuzum Rabbim yar ve yardımcın olsun 🙏♥️
Kaç aylık oldu bebiş bu arada

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy işin zor gibi kuzum Rabbim yar ve yardımcın olsun 🙏♥️
Kaç aylık oldu bebiş bu arada
Amin canım valla yürüyen iskelete dönüştüm ne kadar yesemde bir deri bir kemik kaldım 47 kiloyum kimse inanmıyor hamile olduğuma artık yüzüm çöktü hep halsizim😏9+3 haftalığız canım kalp atışını duyduk bi sıkıntı yok çok şükür sen nasıl oldun bayadır yoktun toparlanmışsındır inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin canım valla yürüyen iskelete dönüştüm ne kadar yesemde bir deri bir kemik kaldım 47 kiloyum kimse inanmıyor hamile olduğuma artık yüzüm çöktü hep halsizim😏9+3 haftalığız canım kalp atışını duyduk bi sıkıntı yok çok şükür sen nasıl oldun bayadır yoktun toparlanmışsındır inşallah
Yardımcın olsun kuzum gerçekten zor ama Rabbim muhakkak ki yardım edecektir sıkma canını maşallah kuzuma Sağ Salim alırsın kucağına inşallah ben de şükür kızım yani az çok toparlandım �yi diyelim iyi olalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar