sütten kesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde özgel tarafından oluşturulan sütten kesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı sütten kesme
Konbuyu başlatan özgel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
selam bir buçuk yaşında oğlum var memeye çok düşkün memede uyuyor biberon kullanmayı bilmiyor 6 haftalık hamile olduğımu öğrendim emzirmeyi kesmek için öneriler
Kuzum valla senin kesmen lazım göğüsünün ucuna bir şeyler yapsstr kıl falan siyah bant salça ay pis olms vs de öyle kandır dene bence bir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
selam bir buçuk yaşında oğlum var memeye çok düşkün memede uyuyor biberon kullanmayı bilmiyor 6 haftalık hamile olduğımu öğrendim emzirmeyi kesmek için öneriler
Oğlumu bi anda kesmiştim vermedim isteyince yemek verdim baya üzüldü ağladı ama alıştı kızıma salça sürmüştüm istedikçe gösteriyordum midesi bulanıyordu òyle unuttu ama ben hamileliğimin 15 haftalığına kadar emzirmiştim bazı çocuklar kendi bırakıyor sütün tadı değiştiği için

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya bilmiyorum ama instagramda doktor kesmeye gerek yok emdiği kadar emsinler bir zararı yok aslında demişti birkaç yerde de doktor önerisiyle bıraktırmak gerek diye konuşuluyordu bence bi doktora sor da öyle bıraktır hem daha yeni hamileliğin oğlun da büyükmüş maşallah ek gıdayı arttıran anneler var memeyi yavaş yavaş azaltıp

ziba

Kayıtlı Üye
rank
Ya bilmiyorum ama instagramda doktor kesmeye gerek yok emdiği kadar emsinler bir zararı yok aslında demişti birkaç yerde de doktor önerisiyle bıraktırmak gerek diye konuşuluyordu bence bi doktora sor da öyle bıraktır hem daha yeni hamileliğin oğlun da büyükmüş maşallah ek gıdayı arttıran anneler var memeyi yavaş yavaş azaltıp
Bən 26 haftalık hamileyim.1buçuk yaşında kızım var hala emiyor.kesemedim.bişey de olmadı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bazı doktorlar bebeğin kilo alımına gelişimine Bakarak emdim diyorlar ama doğumdan belli bir süre önce kesilse çok çok iyi olur alışıp unutması lazım bebek doğunca oda isterse ?

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bən 26 haftalık hamileyim.1buçuk yaşında kızım var hala emiyor.kesemedim.bişey de olmadı
Maşallah subhanallah doğrudur kimi bebek kendi bırakıyor kimi emmeye devam ediyor ama işte bazı gerekli durumlar olabiliyor annedeki duruma ayrı emen bebektekine ayrı doğacak olana da ayrı bakıyorlar her şey yolundaysa emzirme devam eder diye biliyorum ben babaannem hiç kesmemiş emen çocuğu kendi bırakana kadar hepsi de kilolu kiloluydu diyor ama amcamın kızı emzirirken hamile kalmış bebeği emmek istemiş hiçbir vitamin vs kalmadığı için sürekli yatmış hamilelik boyunca tabi eski zaman nerde şimdiki nerde yaşam tarzı beslenme alışkanlıkları her şey birer etkendir illa

Tüm sayfalar yüklendi.