Sütüm olmuycak mı???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Sütüm olmuycak mı??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,358 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm olmuycak mı???
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34 haftalık oldum bu zamana kadar göğüsümden sıvı falan hiç bişey gelmedi acaba sütüm olmuycak mı herkes sıvı geliyo falan yazıyo endişelenmeye başladım??

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlla gelecek diye birşey yok böyle şeyleri düşünme iki hamileliğimde de gelmedi ama doğumda sütüm olmuştu bu hamileliğimde de olur inşallah

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
İlla gelecek diye birşey yok böyle şeyleri düşünme iki hamileliğimde de gelmedi ama doğumda sütüm olmuştu bu hamileliğimde de olur inşallah
İnşAllah canım benimde ilk hamileliğim herkes sıvı geliyo yazıyo benim yok acaba sütüm olmayacakmı dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde 32+3 haftalığız benimde gelmedi canım
25 haftalık lar falan sıvı geliyo yazıyor acaba benim neden yok diye düşünüyorum cnm inşallah olur sütümüz

25 haftalık lar falan sıvı geliyo yazıyor acaba benim neden yok diye düşünüyorum cnm inşallah olur sütümüz
Bende 33 haftalığım daha bir defa geldi
İnşAllah sütümüz olur cnm

Bende 33 haftalığım daha bir defa geldi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah canım benimde ilk hamileliğim herkes sıvı geliyo yazıyo benim yok acaba sütüm olmayacakmı dedim

Kızlar tabiki de sütünüz olacak bu stresle olmassa olmaz bebek emdikçe süt bezleri çalışır iki üç gün sürebilir ilk gebelikte de sıvı gelmeyebilir benim ilk gebeligimde yoktu gayette güzel sütüm vardı bunda da bir iki defa geldi ama biryerde okudum gogusu sıkıp bakmak önerilmiyormus gebelikte

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tabiki de sütünüz olacak bu stresle olmassa olmaz bebek emdikçe süt bezleri çalışır iki üç gün sürebilir ilk gebelikte de sıvı gelmeyebilir benim ilk gebeligimde yoktu gayette güzel sütüm vardı bunda da bir iki defa geldi ama biryerde okudum gogusu sıkıp bakmak önerilmiyormus gebelikte
Sıkmak iyi değil diye yapmıyorum cnm ama endişelendim biraz ilk hamileliğim

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34 haftalık oldum bu zamana kadar göğüsümden sıvı falan hiç bişey gelmedi acaba sütüm olmuycak mı herkes sıvı geliyo falan yazıyo endişelenmeye başladım??
Duş alırken sıcak suyla masaj yapıyorum süt kanallarım açılsın diye ama dikkat etmek lazım doğumu tetikliyor son ayda doğuma 1 2 hafta kala yapsan olur bence

Tüm sayfalar yüklendi.