Sorum var Sütüm azalıyor ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Sütüm azalıyor ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm azalıyor ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 haftadır sütüm azalıyor farketim oğlum doymuyor sutumden ne yapmam gerekir sütüm çoğalsın lütfen yardımcı olun
Canım öncelikle kafanda bitir azalma olayını ve stres sinirden uzak dur ondsn sonra yeşillik ye bol su iç tatlı ye emzirme çayları var onlardan al pilav tarzı şeyler iyi geliyor birde sık sık emzir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 haftadır sütüm azalıyor farketim oğlum doymuyor sutumden ne yapmam gerekir sütüm çoğalsın lütfen yardımcı olun
Canım bol bol su iç ve en önemlisi stres yapma bende dere otu çok işe yarar bol.bol ye çok süt yapıyor bol bol emzir şerbet meyve suyu iç bulgur pilavıda süt yapıyor

Canım öncelikle kafanda bitir azalma olayını ve stres sinirden uzak dur ondsn sonra yeşillik ye bol su iç tatlı ye emzirme çayları var onlardan al pilav tarzı şeyler iyi geliyor birde sık sık emzir
Yeşillik yiyom.kaynanam.biton bişey diyor yokmbebege kaz yaparmış yeme bunu yapma şunu yeme ondan sütüm azalıyor bı bırakmadı giti ya
Canım bol bol su iç ve en önemlisi stres yapma bende dere otu çok işe yarar bol.bol ye çok süt yapıyor bol bol emzir şerbet meyve suyu iç bulgur pilavıda süt yapıyor

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Yeşillik yiyom.kaynanam.biton bişey diyor yokmbebege kaz yaparmış yeme bunu yapma şunu yeme ondan sütüm azalıyor bı bırakmadı giti ya
Kaynanani takma. Rabbim sadece bebeginin degil herkesin rizkini verir. Rizki biten ölür zaten. Bu yuzden kaynanani degil bebegini dusun. Benim bebegim 10 gun yogun bakimda kalinca, bir de sütüm gec gelince, sütun gelmeyecek, cocuk zaten biberone alisti hic emmeyecek vs cok denildi. Hatta aciyarak bile suratıma bakanlari gördüm. Yogun bakimdaki cocuk doktorumuz bir hap onerdi daha dogrusu solgar, onu ictikten sonra sütüm artti. Bu surecte bulgur pilavi cok yedim sut arttirici etkisi var, bol bol tatli tuket hatta bir tepsi baklavayi yemis olabilirim ☺️ Ve cok su ictim

Kuzum bol su en önemlisi bir diğeri stresten uzak dur sulu şeyler ye iç hoşaf iç İnternet'e de yazar sütü arttıran şeyler diye yaz çıkar canısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar