sütüm yetmiyor kesildi ne yapsam gelmiyor

• Konbuyu başlatan Tugcem7890
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Tugcem7890 tarafından oluşturulan sütüm yetmiyor kesildi ne yapsam gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı sütüm yetmiyor kesildi ne yapsam gelmiyor
Konbuyu başlatan Tugcem7890
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
cocugumu 2 aydir emziriyorum ama sütüm gelmiyor ne yapsam gelmedi sitres sıkınti cok yaşadim lohusayken cok zorlu sürecten gectik sütüm hepten kesildi artik mama veriyorum moralim cok bozuk
Rabbim sütünün kesilmesine vesils olanlrdan sorsun hesabını valla. Gece emzirmesi çlk yap canım süt ürrtimi gece daha fazla oluyor ve sık sık emzir

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
cocugumu 2 aydir emziriyorum ama sütüm gelmiyor ne yapsam gelmedi sitres sıkınti cok yaşadim lohusayken cok zorlu sürecten gectik sütüm hepten kesildi artik mama veriyorum moralim cok bozuk
O kadar çok iyi anlıyorumki seni benzerini yaşadım süt vermedim diye beni çok suçluyorlar biride söylemiyor belki bizim kimsenin yüzümüzdendir sanki kefimden vermedim hangi anne bebeyinin süt içmesini istemezki Allah sebep olanları bildiyi gibi yapsın amin takma kafana süt getiren ilaçlar çaylar var al iç ben onuda ilacı olduğunu sonradan öyrendim bilseydim bende ilacını bulur içerdim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aslında kesilen süt geri gelir diye duymuştum ben aynısını bende yaşadım çok stresli bir dönem oluyor ama acaba sağma makinası oluyor ya onlarla denedin mi hiç süt yapan bitkiler var eczanede doktoruna danışabilirsin hatta

Canm bende senin gibiydim daha öğlen ağlıyordum stres sıkıntıdan kızım 1 yaşında 2 aylık bebeğim var kimse yok yardım etsin ikisi ağlıyor durmuyorlar benimde sütüm çok az geliyodu şuan hem süt veriyorum doymadımı mama veriyorum geceleri dut kaynatıp içiyorum bir veya iki bardak sende öyle yap gece gündüz iç zararı yok yinede dene olmazsa Rabbim yardımcımız olsun inşallah 😔🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bol bol süt yapacak şeyler tüketmeye çalış canım günde 3-4 öğün yemek ye bol bol su iç ki sütün artsın Bir de buna yardımcı olmak için bol bol emzirmeye çalış sütün gelmese de bebek emsin emsin ki süt üretimin olsun

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sitres yapma canın ne isterse onu yiyebilirsin kuru üzüm ye meyve suyu ve bol su iç yeninden gelir sütun sitresfen uzak dur kendin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar