Sorum var Sütüm azalıyor ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Sütüm azalıyor ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,206 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm azalıyor ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Yeşillik gaz yapmaz ki dere otu ye bol bol sütün artar
Anladım canim
Kaynanani takma. Rabbim sadece bebeginin degil herkesin rizkini verir. Rizki biten ölür zaten. Bu yuzden kaynanani degil bebegini dusun. Benim bebegim 10 gun yogun bakimda kalinca, bir de sütüm gec gelince, sütun gelmeyecek, cocuk zaten biberone alisti hic emmeyecek vs cok denildi. Hatta aciyarak bile suratıma bakanlari gördüm. Yogun bakimdaki cocuk doktorumuz bir hap onerdi daha dogrusu solgar, onu ictikten sonra sütüm artti. Bu surecte bulgur pilavi cok yedim sut arttirici etkisi var, bol bol tatli tuket hatta bir tepsi baklavayi yemis olabilirim ☺️ Ve cok su ictim
Tüketim canim sagol
Yok ya ne alakası var aman herşeyi de bilirler zaten dinleme sen bebeğim gelişmesi lazım de doktor ye dedi de
Söylerim aklımda bulunsun 🥰
Mercimekli pilav, kabak tatlısı, kırmızı et, mısır bunlar çok güzel süt yapıyor ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim canım
Sağol canım uygularim
Kuzum bol su en önemlisi bir diğeri stresten uzak dur sulu şeyler ye iç hoşaf iç İnternet'e de yazar sütü arttıran şeyler diye yaz çıkar canısı
Şu çok tuketmiyom doğrusu ama streste biraz var
Aynen bol su iyi bir uyku da çok önemli
Vallha cnm çocuklar izin vermiyorki uyuyam gündüz çocuklar uyudugunda bende 5 dk dinlensen kaynana dir dir 🤦🏼

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Dut kurusu kaynatcan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dut kurusu kaynatip ic bi dene bakalım marketlerde dut kurusu var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar