Sorum var Sütüm azalıyor ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Sütüm azalıyor ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm azalıyor ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bilirim o sıkıntıları canım ben de 2 sene kadar kaynanamla birlikte oturdum ama 2 yılım burnumdan geldi herşeye homurdanan bi kadın kaynanam demediğim çay biraz fazla olsun içilmesin ona bile çene yapardı her sabah çenesiyle uyanırdım her şeye karışırdı yemeği şöyle yap böyle yap karışmasından yaptıgım yemeklerin bile lezzeti olmazdı şuan altlı üstlü oturuyoruz ama bir gün bile aşagı inip oturasım gelmiyor pek inmiyorum da evime alıştım çok şükür şuan o konuda rahatım Rabbim sana da ayrı bir evde oturmayı nasip etsin alt lı üstlü de olsa aynı evde yaşadıgım günlere göre çok iyi şükür Rabbim e

Bilirim o sıkıntıları canım ben de 2 sene kadar kaynanamla birlikte oturdum ama 2 yılım burnumdan geldi herşeye homurdanan bi kadın kaynanam demediğim çay biraz fazla olsun içilmesin ona bile çene yapardı her sabah çenesiyle uyanırdım her şeye karışırdı yemeği şöyle yap böyle yap karışmasından yaptıgım yemeklerin bile lezzeti olmazdı şuan altlı üstlü oturuyoruz ama bir gün bile aşagı inip oturasım gelmiyor pek inmiyorum da evime alıştım çok şükür şuan o konuda rahatım Rabbim sana da ayrı bir evde oturmayı nasip etsin alt lı üstlü de olsa aynı evde yaşadıgım günlere göre çok iyi şükür Rabbim e
Amin cnm 🤲🏼🙏🏼

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Şuan saydıklarıni kaynanam sakın yeme diyo bebeğim 4 aylık canım valla ben de senin gibiyim😒

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mercimekli pilav, kabak tatlısı, kırmızı et, mısır bunlar çok güzel süt yapıyor ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim canım
Bulgur pilavı süt yapar ama mercimekli olunca gaz yapar maalesef 🥴uzun süre suda bekletilirse o şekilde gazı azalır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar