Sorum var Sütüm azalıyor ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Sütüm azalıyor ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,208 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm azalıyor ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Ye ye yarasın inşallah bol bol süt olsun 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bilmiyorum mama veriyorum diye bıraktı bence ama sütüm az olduğu için mememde ağlıyor bende kaç gündür sagiyorum biberona koyup veriyorum napiyim az önce yine verdim daha çok ağladı mememi aç olduğu hâlde içmiyor,2 kızımda öyleydi maalesef

Valla bilmiyorum mama veriyorum diye bıraktı bence ama sütüm az olduğu için mememde ağlıyor bende kaç gündür sagiyorum biberona koyup veriyorum napiyim az önce yine verdim daha çok ağladı mememi aç olduğu hâlde içmiyor,2 kızımda öyleydi maalesef,🙁

Valla bilmiyorum mama veriyorum diye bıraktı bence ama sütüm az olduğu için mememde ağlıyor bende kaç gündür sagiyorum biberona koyup veriyorum napiyim az önce yine verdim daha çok ağladı mememi aç olduğu hâlde içmiyor,2 kızımda öyleydi maalesef,🙁
Ya mama verdegin içindir kesin tmmen gogusu bırakıyor ama sen yinede denemeye devam et cnm ver gogusunu

Canm benim oğlum da öyleydi ben gece yatmadan önce kuru dutu un hâline getirmişim bir tatlı kaşığı sıcak suya katıp içiyorum her gece çok güzel süt yapıyo evet süt az geldiği için ağlıyor du tutmuyor du ama o inat etti ben ondan daha inatçı çıktım verdim sürekli şuan mecbur tutuyo onlara biberon kolay geldiği için memeyi reddetiyorlar ben çok nadiren mama veriyorum şuan sende inat et sürekli emzir o mecbur kalıp emecek
Emmede sorun yok canım🥺 sütüm az geliyordu şuan iyi cnm biraz daha 🥰

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım Ya mama verdegin içindir kesin tmmen gogusu bırakıyor ama sen yinede denemeye devam et cnm ver gogusunu

Emmede sorun yok canım🥺 sütüm az geliyordu şuan iyi cnm biraz daha 🥰
Veriyorum canım valla oynuyor sadece tokken

Tüm sayfalar yüklendi.