Sorum var Suyu fazla olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Suyu fazla olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 337 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyu fazla olanlar
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Salih'in annesi

Ezgi2772

Kayıtlı Üye
rank
33.haftamdayım bana da aynı şeyi söylediler. Hatta riskli gebelik diye bir bölüme yönlendirdiler randevu bulamıyorum
Beni de suyum fazla diye perinatoloji bölümüne göndermişti 30 haftalık iken gittim randevu zor aldım cok şukur birşey cıkmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün 39um ilk defa suyun fazla olduğunu söyledi suyu fazla olanlar herhangi bi sıkıntı yaşadı mı bebeklerinde anomali gibi merak ediyorum
Artık suyun gelse de birşey olmaz ki doguma bir haftan kalmış zaten bana doktor ilk dediginde 28 haftalık dı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün 39um ilk defa suyun fazla olduğunu söyledi suyu fazla olanlar herhangi bi sıkıntı yaşadı mı bebeklerinde anomali gibi merak ediyorum
Bebekte herhangi bir anomali olmaz Allah'ın izniyle şeker hastalığın var mı canım. Zaten haftan dolmuş kısa sürede doğumun gerçekleşir ve bebeğinde etkilenmez

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben 39 arti 2 de doğum yaptim o gün gittigimde doktor suyun fazla dedi ama zaten doğuma gittigim için bir sıkıntı olmadi elhamdülillah. Son günlerde oluşunca bir sıkıntı olmuyor sanırım. Dert etme Allaha sığın. Hayirla gelsin bebiş

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni dogum yaptm canm benmde baya fazlaydı doktr karpuz dondurma faln yeme dedi..fazla hareket fln etme dedi çok şükür zamannda geldi..çok falza tatlılar suyu arttryrmus.. inşallah zamannda kolaylıkla dogurrsun....

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni dogum yaptm canm benmde baya fazlaydı doktr karpuz dondurma faln yeme dedi..fazla hareket fln etme dedi çok şükür zamannda geldi..çok falza tatlılar suyu arttryrmus.. inşallah zamannda kolaylıkla dogurrsun....
Evet tatlı tüketme dedi bana

Kuzum ben 39 arti 2 de doğum yaptim o gün gittigimde doktor suyun fazla dedi ama zaten doğuma gittigim için bir sıkıntı olmadi elhamdülillah. Son günlerde oluşunca bir sıkıntı olmuyor sanırım. Dert etme Allaha sığın. Hayirla gelsin bebiş
Normal mi doğurdun inşallah canım amin

Bebekte herhangi bir anomali olmaz Allah'ın izniyle şeker hastalığın var mı canım. Zaten haftan dolmuş kısa sürede doğumun gerçekleşir ve bebeğinde etkilenmez
Çok çikolata türevi tüketiyorum ben ona bağladım down sendromu yönünden de riskliydi inşallah sağlıklı olur

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet tatlı tüketme dedi bana

Normal mi doğurdun inşallah canım amin

Çok çikolata türevi tüketiyorum ben ona bağladım down sendromu yönünden de riskliydi inşallah sağlıklı olur
Evet kuzum normql oldu elhamdülillah

Tüm sayfalar yüklendi.