Suyum geldi cok sukur gelmeye devam ediyor 😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Suyum geldi cok sukur gelmeye devam ediyor 😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,692 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum geldi cok sukur gelmeye devam ediyor 😁
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Oyleler vallahi bunlar oğlak burcu dur sana bir link atayım izle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Link atamadım yotubede burçlar anne karnında doğumu beklerken yaz mor komedyen den oğlak izle ancak onlar isterse gelirler karar onların 😀

Link atamadım yotubede burçlar anne karnında doğumu beklerken yaz mor komedyen den oğlak izle ancak onlar isterse gelirler karar onların 😀

Valla inatçılar

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biraz önce wc ye diye kalktim birden su bosaldi akti suyu hep merak ediyordum az az mi gelir nasil olur diye bi kac damla kadar da kanla geldi. Şimdi tecrübeli olanlar 3 gün öncehic acilmam olmadigini söyledi doktor napim simdi evde bekleim mii aksama kadar acilma icin hastanede yataga bagli kalmak.istemiyorum evde neler yapim bu surecte ne diosunuz
Ay dogunca yazın Merak ettim gelişmelerinizi Allah yardımcın ız olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biraz önce wc ye diye kalktim birden su bosaldi akti suyu hep merak ediyordum az az mi gelir nasil olur diye bi kac damla kadar da kanla geldi. Şimdi tecrübeli olanlar 3 gün öncehic acilmam olmadigini söyledi doktor napim simdi evde bekleim mii aksama kadar acilma icin hastanede yataga bagli kalmak.istemiyorum evde neler yapim bu surecte ne diosunuz
Ben ilk ikisinde suyum geldi de gittim hastaneye canım hiç sancım yoktu susuz kalmaz kolay kolay ama o riske girmeye değmez hastanede takip altında beklemek en mantıklısı bence evet sıkıcı zorlu bir süreç oluyor ama bebeği riske atmaya değmez sıkılacak olman. Sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Doğum oldumu canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.