Suyum geldi cok sukur gelmeye devam ediyor 😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Suyum geldi cok sukur gelmeye devam ediyor 😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,693 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum geldi cok sukur gelmeye devam ediyor 😁
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bak kaderin cilvesine 30 unda dogumum var sende 30 unda kontrole gidiyorsun bacimmm
Valla doguracam ama ne zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogurdum canim gece 1 de suni sanci ile cok zordu acilmam olmadi dikisim de cok fazla. Bebegim saglikli çok şükür iyiyiz ikimizde gececk bu gunlerde ins
Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize cnm maşallah

Dogurdum canim gece 1 de suni sanci ile cok zordu acilmam olmadi dikisim de cok fazla. Bebegim saglikli çok şükür iyiyiz ikimizde gececk bu gunlerde ins
Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize cnm maşallah

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Amin canimmhepimizi ins tesekkur ederim
Dogum ettinmi canm merak ettim de

Daha yeni okudum yazdıklarını dogurmuşsun Allah analı babalı sağlıkla yaşamasını nasip etsin Allah kurtarmış 🤗😄🤗🤗🤗

Daha yeni okudum yazdıklarını dogurmuşsun Allah analı babalı sağlıkla yaşamasını nasip etsin Allah kurtarmış 🤗😄🤗🤗🤗

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kız açılma 1 günde de ola biliyor bebeyin kuruda kalmasın ben bilmedim valla benim hiç suyum gelnedi sancım geldi önce bence doktora git en uygunu o
Bnce bitmesine berek yok pnceki kadinlarimz evde nasl dogum yapmis hastane vs ultrason aleti yokken bnce bekleyin hastanede eli kolu bagli oluyor insan evde sancimi cek git derim

Tüm sayfalar yüklendi.