Sorum var Suyummu geldi bilemedim😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaqut tarafından oluşturulan Suyummu geldi bilemedim😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyummu geldi bilemedim😒
Konbuyu başlatan Yaqut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim hep öyle büyük ihtimal enfeksiyon olabilir, çünkü suyun geldiği zaman hafif ıslaklık olmaz , zaten suyun gelmiş olsaydı anlardın , benim suyum geldiğinde birkaç dakika boyuncahiç durmamışti

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye gitmende fayda var bilemeyiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İç çamaşırım islakdı tuvalete gitdiyimde islak olduğunu gördüm biraz, neden ola bilir
Kokusuz ve renkszi olur benim de yolda yüyürken yarım çay bardağı kdar gelmişti ama benim üstümde pantalon filan hep ıslanmıştı eğer su ise sadece iç çamaşrısın ıslanmaz

Yaqut

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar yazmışlar da ufaktan sızma da olabilir benim öyleydi her kontrole gittiğimde biraz daha azalmış oluyordu sık doktor takibi gerekebilir haftan küçükse kaç haftalıksın
35 hafta 3 günlük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kokusuz ve renkszi olur benim de yolda yüyürken yarım çay bardağı kdar gelmişti ama benim üstümde pantalon filan hep ıslanmıştı eğer su ise sadece iç çamaşrısın ıslanmaz
Benimkide kokusuz rengsiz bişeydi şimdi hiç bişey yok ama su gelirse bi gün içinde hep gelirmi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar