Sorum var Suyun fazla olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nara.mecid tarafından oluşturulan Suyun fazla olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 163 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun fazla olmasi
Konbuyu başlatan nara.mecid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarya

Sarya

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım ben yaşadım bende 37 haftalıktım ikinci oğlumda su fazlalığı var dı beni başka hastaneye sevk ettiler orda doğru düzgün muayene etmediler başka yerden sevk ettikleri için gıcıklık yaptılar ki belkide o zaman alsalardı oğlumu sorun olmayacaktı o yüzden seni üzmek istemiyorum ihmal etme lütfen diğer hafta yani 38. Haftada kaburgamda batma olunca tekrar gitmek istedim hemen aldılar sezaryen oldum( ilk çocuğum sezaryen olduğu için)su yutmuştu oğlum bir hafta hastanede yattı kusması vardı diye sizede rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin amin

N

NazlıSaliç

Guest
Selam canım ben yaşadım bende 37 haftalıktım ikinci oğlumda su fazlalığı var dı beni başka hastaneye sevk ettiler orda doğru düzgün muayene etmediler başka yerden sevk ettikleri için gıcıklık yaptılar ki belkide o zaman alsalardı oğlumu sorun olmayacaktı o yüzden seni üzmek istemiyorum ihmal etme lütfen diğer hafta yani 38. Haftada kaburgamda batma olunca tekrar gitmek istedim hemen aldılar sezaryen oldum( ilk çocuğum sezaryen olduğu için)su yutmuştu oğlum bir hafta hastanede yattı kusması vardı diye sizede rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin amin
Bende 35teyim çok iç açıcı şeyler soylenmedi herşeye hazırlıkli olmam konusunda uyarıldm ama moralimde bozuldu açıkçası nekadr takmak istemesemde takiliyor kafaya msjin içinse teşekkürler🙏

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Benim dun kaburgamda batma oldu aci cektim resmen ama sonra gecti peki sizde suyunuzun fazla olma sebebine bakmadilarmi? Bende hersey normal sadece suyum biraz fazla dediler antibyotik yazdi doktor bana icmeliymisim onu

Sarya

Kayıtlı Üye
rank
Dedim ya baştan savma oldu benimki ne ilaç ne bir şey yapıldı eve göndermişlerdi o yüzden dedim size ihmal etmeyin ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar