Tam 18 saat sonra gökçeme kavuştum binnn şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Tam 18 saat sonra gökçeme kavuştum binnn şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tam 18 saat sonra gökçeme kavuştum binnn şükür
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep emoş

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor bir süreçti kızlar. Sancım çok vardı açılmam hiç yoktu suyum geldiğinde. Açılma şeysi verdiler alttan o beni yaktı kavurdu 18 saat sonunda 10 cm açıklıkla kızıma kavuştum Rabbime sonsuz şükür. Zordu ama atlattık Allah dua eden etmeyen herkesten razı olsun. Babasını beklemedi yaramaz kızım ama babası yarın geliyor inşallah. Bi de altta kesikle oldu doğum o yüzden oturamıyorum üstüne totomun
Canım vallahi soylemeseydin postunu görmemiştim ben çoğu zaman uygulamaya girmedigim için postları göremiyorum o kadar sevindim ki ben doğurdum gibiyim 😍😍😍😍😍 sen bana yazınca ben pek anlayamadım kuzum çok çok op yerime gokceni. Rabbim saglik versin minigine güzel güzel büyüt arkadaşım 😍🥰🤲🏻darısı bana 🤭🤭 aramızda iki gün var ama kızimin geleceği yok 🤦 bize de dua et ☺️☺️ @Tazeana 🤱🤱

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım vallahi soylemeseydin postunu görmemiştim ben çoğu zaman uygulamaya girmedigim için postları göremiyorum o kadar sevindim ki ben doğurdum gibiyim 😍😍😍😍😍 sen bana yazınca ben pek anlayamadım kuzum çok çok op yerime gokceni. Rabbim saglik versin minigine güzel güzel büyüt arkadaşım 😍🥰🤲🏻darısı bana 🤭🤭 aramızda iki gün var ama kızimin geleceği yok 🤦 bize de dua et ☺️☺️ @Tazeana 🤱🤱
Canım benim Allah razı olsun, darısı başına olsun sen de sağlıkla kavuş kızına inşallah. Hepinizin yerine öperim kızımı canlarım benim çok seviyorum sizi 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gozunnnnn Aydın Canım Benim Çoookk Sevindimmm Rabbim Analı Babalı Büyütsün İnsallahhhh Melegini Yerime Kokla Öp Doğumun Nasıl Gecdi ❣️❣️❣️🥳🕊️🤲 @Tazeana 🤱🤱
Sağolasın canım benimmm bitanem, kolay değildi ama sonu çok güzel oldu şükürler olsun 💕💕🤲

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor bir süreçti kızlar. Sancım çok vardı açılmam hiç yoktu suyum geldiğinde. Açılma şeysi verdiler alttan o beni yaktı kavurdu 18 saat sonunda 10 cm açıklıkla kızıma kavuştum Rabbime sonsuz şükür. Zordu ama atlattık Allah dua eden etmeyen herkesten razı olsun. Babasını beklemedi yaramaz kızım ama babası yarın geliyor inşallah. Bi de altta kesikle oldu doğum o yüzden oturamıyorum üstüne totomun
Gözü aydın canim çok geçmiş olsun ne güzel melegine kavuşmuşsun darısı bizlere ins

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İyi çok şükür kuzum tepkisi ne oldu adam minnak sürprizle karşılaştı 😂
Adam şoka girdi hem telaşla döndü hem doğumda yoktu korkmuş bir şey olursa diye yavaş yavaş alışıyor daha 😂😂

Gözü aydın canim çok geçmiş olsun ne güzel melegine kavuşmuşsun darısı bizlere ins
İnşallah canım darısı sizin başınıza hepinizin inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Adam şoka girdi hem telaşla döndü hem doğumda yoktu korkmuş bir şey olursa diye yavaş yavaş alışıyor daha 😂😂

İnşallah canım darısı sizin başınıza hepinizin inşallah
Hayatı boyunca unutmaz heralde. Karıyı tek bıraktım 2 kişi olarak buldum der sürekli 😂😂😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah rabbim acısını göstermesin ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar